Partner serwisu
18 listopada 2022

Zakończył się XXV Kongres WOD-KAN-EKO

Kategoria: XXV Kongres WOD-KAN-EKO

Zakończyło się jubileuszowe, 25. spotkanie przedstawicieli branży wodociągowej, które miało miejsce w dniach 15-17 listopada 2022 w Łodzi. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a według opinii uczestników, Kongres WOD-KAN-EKO jest jedną z najlepszych tego typu imprez dla sektora wod-kan.

Zakończył się XXV Kongres WOD-KAN-EKO

W przeddzień konferencji odbyła się wycieczka techniczna do GAMON TRUCKS Sp. z o.o. w Konstantynowie Łódzkim, które zajmuje się produkcją pojazdów do czyszczenia kanalizacji oraz transportu nieczystości płynnych. Relacja z wizyty dostępna TUTAJ.

Wieczorem uczestnicy poczuli smak sportowej rywalizacji podczas turnieju bowlingowego. Zawody zostały współorganizowane przez UNISOFT. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej Gali Jubileuszowej, wyniki i zdjęcia TUTAJ.

Podczas dwóch dni konferencji uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w licznych prelekcjach – wygłoszono 36 referatów w 6 panelach tematycznych. Zorganizowano także 2 debaty i wywiad publiczny (więcej o programie TUTAJ, galeria zdjęć z całej konferencji TUTAJ).

Pierwszy dzień spotkania zwieńczyła Gala Jubileuszowa, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia, m.in. Klucz Sukcesu (zdjęcia z wręczenia TUTAJ) oraz wyróżnienie Przyjaciela Redakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska wystawowe, których było aż 30. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii poniżej.

Wszystkim uczestnikom – w imieniu organizatorów – serdecznie dziękujemy za przybycie, za uwagi, wskazówki i sugestie. Zapraszamy na kolejną edycję Kongresu, a wcześniej na m.in. konferencję Zarządzanie Przedsiębiorstwem Wod-Kan (9-10 lutego 2023, Szczyrk).

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ