Partner serwisu
19 listopada 2021

XXIV Kongres Naukowo-Techniczny WOD-KAN-EKO 2021 już za nami

Kategoria: XXIV Kongres WOD-KAN-EKO

Od 16 do 18 listopada w łódzkim Hotelu Vienna House Andel’s odbywał się XXIV Kongres Naukowo-Techniczny WOD-KAN-EKO 2021 – jedna z największych imprez branży wodno-kanalizacyjnej w Polsce.

XXIV Kongres Naukowo-Techniczny WOD-KAN-EKO 2021 już za nami

W XXIV Kongresie WOD-KAN-EKO 2021 wzięło udział 280 uczestników – specjalistów z przedsiębiorstw wodociagowo-kanalizacyjnych, przedstawicieli świata nauki oraz firm dostarczających nowoczesne rozwiazania dla branży. Uzupełniem sympozjum była wystawa 30 stoisk, gdzie można było zgłębić wiedzę na temat wystawianych produktów oraz wymienić doświadczenia z eksploatacji (galerię znajdziesz TUTAJ).

Organizatorem wydarzenia była firma BMP, wydawca czasopisma „Kierunek WOD-KAN” i portalu kierunekWODKAN.pl. Rolę tegorocznych Gospodarzy Honorowych wydarzenia pełniły: Łódzka Spółka Infrastrukturalna i ZWiK Łódź. Partnerem Strategicznym został UNISOFT Sp. z o.o., zaś Partnerem Platynowym Saint-Gobain PAM.

W programie znalazło się 6 paneli tematycznych z ponad 30 prezentacjami, debata pt. "Planowanie – największe wyzwanie w niepewnych czasach, czy strategia to dziś 3 lata?", wykład specjalny z udziałem Jana Meli oraz IV edycja Turnieju Bowlingowego (więcej informacji TUTAJ).

Tradycyjnie, na zakończenie pierwszego dnia Kongresu, odbyła się uroczysta gala, na której m.in. wręczono pamiątkowe gratulacje z okazji jubileuszu 35-lecia firmy UNISOFT oraz 30-lecia firmy Złote Runo. Została także wręczona statuetka Przyjaciela Redakcji – w tym roku ten zaszczytny tytuł przypadł prezesowi zarządu Hydrosfery Józefów – Stanisławowi Zdanowiczowi (więcej na temat TUTAJ).

W imieniu organizatorów, firmy BMP, dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w XXIV Kongresie WOD-KAN-EKO 2021. Mamy nadzieję na spotkanie w tym samym, a nawet większym gronie już w przyszłym roku.

fot. BMP
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ