Partner serwisu
18 listopada 2021

Prezes Hydrosfery – Przyjacielem Redakcji

Kategoria: XXIV Kongres WOD-KAN-EKO

Stanisław Zdanowicz, prezes zarządu spółki Hydrosfera Józefów Sp. z o.o., został uhonorowany statuetką „Przyjaciel Redakcji”.

Prezes Hydrosfery – Przyjacielem Redakcji

Wyróżnienie przyznano podczas XXIV Kongresu WOD-KAN-EKO w Łodzi (17 listopada). – To wyjątkowa nagroda, którą redakcja czasopisma Kierunek Wod-Kan od lat przyznaje osobom, na których merytoryczną pomoc zawsze możemy liczyć. Wspierają nas przy budowie programów konferencji, przekazują cenną wiedzę, wskazówki, jakie możemy wykorzystać tworząc nasze gazety i portale – mówił Przemysław Płonka, redaktor naczelny BMP.

Stanisław Zdanowicz

Od ponad 40 lat związany z branżą wodociągową. Praktykę zawodową rozpoczął w MPWiK w Warszawie, przeszedł ścieżkę od stanowiska maszynisty stacji pomp wodociągowych, przez mistrza, kierownika działu technicznego do kierownika Zakładu Wodociągu Centralnego zaopatrującego w wodę ponad połowę miasta.

Kolejne dwa lata to doświadczenie z realizacją projektów z programu POIiŚ w wodociągach w Legionowie na stanowisku dyrektora JRP.

Od 2011 roku – po wygranym konkursie – zajmuje stanowisko prezesa zarządu miejskiej spółki Hydrosfera Józefów, zajmującej się produkcją i dystrybucją wody oraz odbiorem ścieków.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu remontów i modernizacji obiektów gosp. komunalnej na PW i zarządzania na SGH.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ