Partner serwisu
08 lutego 2024

Piotr Ziętara laureatem Klucza Sukcesu

Kategoria: X Konferencja Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

Piotr Ziętara, prezes zarządu Wodociągów Miasta Krakowa, został uhonorowany prestiżową statuetką Klucza Sukcesu. Wyróżnienie wręczono 8 lutego podczas konferencji Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN.

Okolicznościową laudację wygłosił Andrzej Malinowski, prezes Stowarzyszenia Wodociągowców Województwa Śląskiego, były wieloletni prezes Dąbrowskich Wodociągów. Tekst wystąpienia publikujemy poniżej:

„Można śmiało powiedzieć, że jako syn inżyniera budownictwa wodnego zamiłowanie do branży wodociągowej odziedziczył w genach. Swoją karierę zawodową rozpoczął w wieku lat 24 w jednym z przedsiębiorstw wodociągowych w Polsce, by 16 lat później stanąć na jego czele, jako prezes zarządu. Perfekcyjny i skuteczny w działaniu, nieustannie doskonali swoje umiejętności. Dobry dyplomata, wyznający zasadę, że „przystosowani pożyją dłużej”. Otwarty na świat, wrażliwy na ludzi.

Prywatnie miłośnik kotów i psów, zapalony narciarz i pasjonat historii. Oddany fan zespołu „Pod Budą” i wierny kibic krakowskiej Wisły. Mimo że został Honorowym Obywatelem Miasta Drohobycza, w jego sercu pierwsze miejsce zajmuje ukochany Kraków”.

Klucz Sukcesu to nagroda przyznawana przez firmę BMP instytucjom, firmom i osobom za wyjątkowy wkład w rozwój danej branży. W wod-kanie dotychczasowymi laureatami byli m.in.: Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie, Stanisław Drzewiecki, Marek Gromiec, Tadeusz Rzepecki, Alfred Szylko czy Witold Ziomek.

***

X Konferencja Naukowo-Techniczna Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN odbywa się w dniach 7-8 lutego 2024 r. w Szczyrku. Organizatorem wydarzenia jest firma BMP Sp. z o.o., wydawca magazynu Kierunek WOD-KAN oraz portalu www.kierunekwodkan.pl.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ