Partner serwisu
08 lutego 2024

Ruszyło „Zarządzanie…” w Szczyrku

Kategoria: X Konferencja Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

Referaty, wywiady publiczne, rozmowy na stoiskach… Prawie 200 osób bierze udział w 10. edycji konferencji Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN.

Ruszyło „Zarządzanie…” w Szczyrku

Organizowane przez firmę BMP spotkanie to jedna z największych i najbardziej znanych w Polsce konferencji dla kadry zarządzającej spółkami wod-kan. To wystąpienia praktyków, doradców, specjalistów na temat tego, jak na dzisiejszym, jakże zmiennym rynku, rozwijać nowoczesny „pewik”, budować kulturę organizacyjną, pozyskiwać najlepsze kadry i we właściwy sposób motywować pracowników.

– W tym roku – trochę prowokacyjnie – organizujemy konferencję pod hasłem „WOD-KAN jest kobietą”, by zwrócić uwagę na wciąż małą liczbę pań w zarządach spółek czy podkreślić cechy ważne dla współczesnego menadżera, jak choćby empatię. Cecha ta – jak się powszechnie sądzi – bardziej kojarzona jest z kobietami, choć w czasie konferencji pokażemy, że to stereotyp, jak i wiele innych, wciąż spotykanych w sferze zarządzania – mówił podczas otwarcia Mateusz Grzeszczuk, prezes BMP Sp. z o.o.

Następnie głos zabrali przedstawiciele Partnerów, Sponsorów i instytucji patronujących:

- Aneta Pecyna-Doktór, Wiceprezes/Prokurent, UNISOFT Sp. z o.o.,

- Paweł Sikorski, Prezes Zarządu, Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie,

- Łukasz Szmigielski, Prezes Zarządu, LogicSynergy Sp. z o.o.,

- Tomasz Głuski, Doradca Zarządu, ICSEC S.A.,

- Krzysztof Drzyzga, Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży, SAINT-GOBAIN PAM Polska Sp. z o.o.

Mateusz Grzeszczuk przedstawił program dwudniowego spotkania, w którym znalazło się wiele referatów, zebranych w następujących blokach tematycznych:

- PANEL WPROWADZAJĄCY: Sztuczna inteligencja, cyfryzacja, nowa generacja pracowników… Jak dziś i jutro zarządzać spółką WOD-KAN?

- PANEL I: Jak działać sprawniej i skuteczniej? Poprawa efektywności w przedsiębiorstwie WOD-KAN,

- PANEL II: Nowoczesna spółka WOD-KAN – nowoczesne zarządzanie na szczeblu średnim i wyższym,

- PANEL III: Budowanie relacji, budowanie kompetencji,

- PANEL IV: Czy jest na sali rzecznik? Komunikowanie o zdarzeniach ważnych dla branży.

Uzupełnieniem referatów są wywiady publiczne z prezeskami wybranych spółek wod-kan.

- X, Y, Z… Jak zarządzać młodymi pokoleniami? Uczestnicy: Andrzej Malinowski, Prezes Stowarzyszenia Wodociągowców Województwa Śląskiego i Katarzyna Burda, Prezes Zarządu MZWiK Sp. z o.o. w Myślenicach

- Mówią o nas wtedy, gdy najmniej chcemy, by mówili. Czy wodociągi mogą być „sexy”? Uczestnicy: Przemysław Płonka, Redaktor Naczelny, BMP Sp. z o.o. Sp.K., Barbara Ermisch-Lipniacka, Prezes zarządu MWiK w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o.

- Łączy nas woda, czyli zarządzanie skonsolidowanymi spółkami WOD-KAN. Uczestnicy: Anna Lembicz, Główny Specjalista ds. Marketingu i PR, Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie oraz Beata Halama, Prezes Zarządu, Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o.

Zakończeniem programu jest wykład w ramach AKADEMII BMP: „Jak ukradliśmy 13 mln PLN polskim firmom”, prowadzony przez Mateusza Bilińskiego z Niebezpiecznik.pl

***

X Konferencja Naukowo-Techniczna Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN odbywa się w dniach 7-8 lutego 2024 r. w Szczyrku. Organizatorem wydarzenia jest firma BMP Sp. z o.o., wydawca magazynu Kierunek WOD-KAN oraz portalu www.kierunekwodkan.pl.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ