Partner serwisu

LOKALIZACJA

Kategoria: III Konferencja Oczyszczalnie Przyszłości

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o. położony jest  na malowniczych terenach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego bez konieczności opuszczania Warszawy.

Mieści się on jedynie 15 kilometrów od ścisłego centrum miasta, skąd bez problemu i bez przesiadek można do nas dojechać. Także dotarcie z pozostałych dworców Warszawy, Zachodniego i Wschodniego, jest szybkie i bezprzesiadkowe. Łatwy dojazd gwarantuje także bliska odległość od lotniska Chopina – 25 kilometrów

LOKALIZACJA

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o., 04-849 Warszawa, ul. Żwanowiecka 20


 

 

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu planowanego przyjazdu. W razie przyjazdów przed godziną 15:00 udostępnienie zarezerwowanych pokoi hotelowych uzależnione będzie od obłożenia Hotelu w dniu planowanego przyjazdu.

Cisza nocna trwa od godziny 22.00 do godziny 6.00.
Goście winni wymeldować się z Hotelu do godziny 12:00 w dniu wyjazdu. Przedłużenie pobytu  w dniu wyjazdu może być dokonane pod warunkiem dostępności pokoi hotelowych w Hotelu i podlega opłacie. Hotel bezpośrednio obciąża opłatą gościa hotelu.
Hotel gwarantuje zakwaterowanie w przypadku późnych przyjazdów (po godz. 18:00).
Jeśli w przypadku powyższej rezerwacji wymagane jest późniejsze wymeldowanie, należy dokonać potwierdzenia z działem rezerwacji Hotelu.
Parking bezpłatny, rezerwacja we własnym zakresie.

Uczestnicy pokrywają należność za dodatkowe usługi świadczone im indywidualnie w trakcie trwania imprezy

 

 

 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ