Partner serwisu

LOKALIZACJA

Kategoria: X Konferencja Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

Hotel Meta to nowoczesny wewnątrz, ale o stylowej, góralskiej formie budynku czterogwiazdkowy hotel w górach. Mieści się w samym sercu Szczyrku, najpiękniejszego kurortu narciarskiego w Polsce. W odległości 10 metrów od hotelu na miłośników białego szaleństwa czeka stok narciarski i wyciąg na Skrzyczne. Piękna górska okolica urzeka niezależnie od pory roku, zachęcając do wędrówek, zwiedzania i odpoczynku na łonie natury. W pobliżu obiektu przechodzą również szlaki turystyczne, można zatem odpocząć, relaksować się lub spacerować i chodzić po górach do woli albo wypożyczyć rower, górski rower elektryczny lub quada!

Na terenie  obiektu znajduje się wiele atrakcji dla Gości w każdym wieku. Miłośnicy aktywności fizycznej mogą skorzystać z letniego basenu, wielofunkcyjnego boiska, kortów tenisowych oraz wypożyczalni sprzętu sportowego. Relaks zapewni im Strefa Wellness oraz Salon Dr Irena Eris Beauty Partner: po pełnym wrażeń dniu nasi Goście mogą udać się do strefy SPA, by oddać się zabiegom upiększającym, mogą też zażyć odpoczynku w saunie lub zrelaksować dzięki masażom. A jeśli wciąż mało im wrażeń, mogą tańczyć i bawić się do woli przy gorących rytmach w Meta Music Clubie.

 

LOKALIZACJA

Hotel Meta, ul.Skośna 4, 43-370 Szczyrk - rezerwacja przez BMP
doba hotelowa od godziny 15.00 do 11.00 dnia nastepnego. W przypadku przedłużenia doby hotelowej, Hotel naliczy stosowną opłatę płatną przez gości przy wyjeżdzie.
Nie rezerwujemy miejsc parkingowych – we własnym zakresie

Hotel Alpin, ul. Beskidzka 40, Szczyrk - rezerwacja przez BMP (przejazdy pomiedzy hotelami we własnym zakresie)
doba hotelowa od godziny 14.30 do 11.00 dnia nastepnego. W przypadku przedłużenia doby hotelowej, Hotel naliczy stosowną opłatę płatną przez gości przy wyjeżdzie.
Nie rezerwujemy miejsc parkingowych – parking płatny we własnym zakresie 20 zł za samochód na dobę

Pokoje w Meta Residence (ul. Skośna 4) i Meta Apartments (budynek przy ulicy) - do indywidualnej rezerwacji na hasło BMP ważne do 24.01.2024 r. (po tym terminie hotel może odsprzedać pokoje każdemu i w innej cenie)
Kontakt z hotelem Meta: Arkadiusz Wobruba, e-mail: arkadiusz.wobruba@meta-hotel.pl, kom. 795 531 652

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ