Partner serwisu

LOKALIZACJA

Kategoria: X Konferencja Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

Hotel Meta to nowoczesny wewnątrz, ale o stylowej, góralskiej formie budynku czterogwiazdkowy hotel w górach. Mieści się w samym sercu Szczyrku, najpiękniejszego kurortu narciarskiego w Polsce. W odległości 10 metrów od hotelu na miłośników białego szaleństwa czeka stok narciarski i wyciąg na Skrzyczne. Piękna górska okolica urzeka niezależnie od pory roku, zachęcając do wędrówek, zwiedzania i odpoczynku na łonie natury. W pobliżu obiektu przechodzą również szlaki turystyczne, można zatem odpocząć, relaksować się lub spacerować i chodzić po górach do woli albo wypożyczyć rower, górski rower elektryczny lub quada!

Na terenie  obiektu znajduje się wiele atrakcji dla Gości w każdym wieku. Miłośnicy aktywności fizycznej mogą skorzystać z letniego basenu, wielofunkcyjnego boiska, kortów tenisowych oraz wypożyczalni sprzętu sportowego. Relaks zapewni im Strefa Wellness oraz Salon Dr Irena Eris Beauty Partner: po pełnym wrażeń dniu nasi Goście mogą udać się do strefy SPA, by oddać się zabiegom upiększającym, mogą też zażyć odpoczynku w saunie lub zrelaksować dzięki masażom. A jeśli wciąż mało im wrażeń, mogą tańczyć i bawić się do woli przy gorących rytmach w Meta Music Clubie.

 

LOKALIZACJA

Hotel Meta, ul.Skośna 4, 43-370 Szczyrk - rezerwacja przez BMP
doba hotelowa od godziny 15.00 do 11.00 dnia nastepnego. W przypadku przedłużenia doby hotelowej, Hotel naliczy stosowną opłatę płatną przez gości przy wyjeżdzie.
Nie rezerwujemy miejsc parkingowych – we własnym zakresie

Hotel Klimczok, ul. Poziomkowa 20, 43-370 Szczyrk-Biła - rezerwacja przez BMP ( przejazdy pomiedzy hotelami we własnym zakresie)
doba hotelowa od godziny 16.00 do 12.00 dnia nastepnego. W przypadku przedłużenia doby hotelowej, Hotel naliczy stosowną opłatę płatną przez gości przy wyjeżdzie.
Nie rezerwujemy miejsc parkingowych – we własnym zakresie

Pokoje do indywidualnej rezerwacji na hasło BMP ważne do 24.01.2024 r. (po tym terminie hotel może odsprzedać pokoje każdemu i w innej cenie)
Kontakt Recepcja: tel. +48 33 817 88 74 do 76 lub kom. +48 515 777 774, e-mail: recepcja@meta-hotel.pl
Meta Residence, ul.Skośna 4, 43-370 Szczyrk
MR Lux dla 2 os. 990 zł brutto
MR Standard View dla 2 os. 900 zł brutto
MR De Luxe View dla 2 os. 1 170 zł brutto
MR Studio dla 2 os. 1 700 zł brutto
MR Studio Plus 2 os. 2 015 zł brutto
MR Exclusive View dla 2 os. 2 117 zł brutto
Meta Apartments (budynek przy ulicy)
MA Luxe dla 2 os. 738 zł brutto
MA De Luxe dla 2 os. 767 zł brutto
MA Studio dla 2 os. 827 zł brutto
MA Studio Plus dla 2 os. 949 zł brutto

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ