Partner serwisu
06 kwietnia 2021

Nowy prezes IGWP

Kategoria: Aktualności

Prezes Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” Dorota Jakuta podjęła decyzję dotyczącą skrócenia swojej kadencji, a co się z tym wiąże – rezygnacji ze stanowiska Prezesa Izby. W związku z tym Rada Izby podjęła uchwałę o wyborze nowego kandydata na stanowisko Prezesa Izby.

Nowy prezes IGWP

Rada Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” w tajnym głosowaniu, które odbyło się 24 marca 2021 r., spośród zgłoszonych kandydatów wybrała osobę, która jest doskonale znana branży wodociągowo-kanalizacyjnej, ceniona w naszym środowisku i obdarzana powszechnym szacunkiem i sympatią – Krzysztofa Dąbrowskiego.

Dziś, pamiętając o zasługach Pani Prezes Doroty Jakuty dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej, o jej wysiłkach w pracy na rzecz naszego sektora, o nieustającym, wieloletnim trwaniu na straży interesów naszego całego środowiska, życzymy Pani Prezes zdrowia, wielu dobrych dni, a Panu Prezesowi-Elektowi, Krzysztofowi Dąbrowskiemu, serdecznie gratulujemy zwycięstwa w wyborach i składamy życzenia wielu powodów do dumy i samych sukcesów na stanowisku Prezesa Izby, które obejmie w lipcu 2021 roku - przekazał Tadeusz Rzepecki, Przewodniczący Rady Izby.

 

Kim jest nowy prezes?

Krzysztof Dąbrowski to prezes zarządu Stowarzyszenia Wodociągi Kujaw i Pomorza, były prezes Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni w Grudziądzu.

Zależy nam, żeby Izba, która współpracuje i wyraża wolę całego środowiska, była właściwym reprezentantem branży przed najważniejszymi instytucjami państwowymi, agendami rządowymi czy też Wodami Polskimi. Mamy czas pandemiczny, który jest wyjątkowo trudny. I w tym trudnym czasie chciałbym wzmocnić te kontakty – prezesa elekta cytuje portal grudziadz365.pl.

Więcej czytaj na grudziadz365.pl

źródło: IGWP
fot. IGWP
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ