Partner serwisu
10 lutego 2021

Kierunki rozwoju działań spółek wod-kan

Kategoria: WEBINARIUM BMP: Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN, 18 lutego 2021, ONLINE

Sławomir Jankowski, Prezes PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach, wystąpi z referatem „Kierunki rozwoju działań przedsiębiorstw wodociągowych”.

Kierunki rozwoju działań spółek wod-kan

Dyskusja na temat kierunków rozwoju działań przedsiębiorstw wodociągowych powinna przede wszystkim odpowiedzieć na podstawowe pytanie: „Co”/„kto” jest celem w prowadzonej przez „pewiki” działalności? Jak można ten cel zrealizować? Jakie podjąć kroki, a co zmienić? Czy kierunkiem działalności powinna być tylko usługa dostaw wody i odbioru ścieków? A może przedsiębiorstwa wod-kan powinny działać bardziej kompleksowo? Czy w branży wod-kan może sprawdzić się wielowymiarowa wizja efektywności?

Zapraszamy na spotkanie ze Sławomirem Jankowskim – Prezesem PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach.

Prezentacja odbędzie się w ramach webinarium „Zarządzanie Przedsiębiorstwem Wod-Kan”, w dniu 18 lutego 2021 r. Wydarzenie, organizowane przez firmę BMP Sp. z o.o. – wydawcę magazynu Kierunek Wod-Kan – skierowane jest do kadry menadżerskiej, technicznej oraz specjalistów z marketingu i PR w spółkach wodociągowych. Więcej informacji: TUTAJ

Udział w webinarium jest bezpłatny.

O prelegencie:

Sławomir Jankowski

Prezes Zarządu PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach

Członek Zarządu Dyrektor ds. Rozwoju Veolia Energia Łódź

Posiada prawie trzydziestoletnie doświadczenie w sektorze usług komunalnych. Ukończył Politechnikę Łódzką na Wydziale Elektrycznym w specjalności Automatyka przemysłowa.  Pracę zaczynał w łódzkich elektrociepłowniach przechodząc przez kolejne szczeble w strukturze zawodowej i organizacyjnej Zespołu Elektrociepłowni w Łodzi, a obecnie Veolii Energii Łódź. Od 2014 roku sprawuje funkcję Członka Zarządu, dyrektora ds. rozwoju odpowiedzialnego za politykę handlową i strategię rozwoju. Uczestniczył w międzynarodowych programach rozwojowych kadry menedżerskiej grupy Veolia.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ