Partner serwisu
29 czerwca 2020

Zakończenie roku szkolnego w Centrum Edukacji Ekologicznej

Kategoria: Aktualności

Ten rok szkolny był inny niż wszystkie. Podobnie jak szkoły, dostosowując się do zasad bezpieczeństwa zdrowotnego, od połowy marca prowadziliśmy edukację online. Mamy nadzieję, że w nowym roku szkolnym spotkamy się w naszym Centrum Edukacji Ekologicznej na terenie Zakładu Uzdatniania Wody Bielany.  

Zakończenie roku szkolnego w Centrum Edukacji Ekologicznej

Dzisiaj we wszystkich szkołach wybrzmiewa ostatni dzwonek - inny niż zwykle, bo wirtualny. Przez ostatnie miesiące nie mieliśmy szansy spotkać się z Wami osobiście na naszych zajęciach edukacji ekologicznej. Brakowało nam bardzo Waszego uśmiechu, dociekliwych pytań i wnikliwych analiz...

Nasze sale „Akademii Kropelki” i „Wędrówek Kropelki” stały puste. Nasz objazdowy teatr „Wyprawa Batyskafem. Misja Skratek” nie podróżował od przedszkola do przedszkola. A ścieżki edukacyjne „To się w ścieku nie mieści!” w Zakładzie Oczyszczania Ścieków Płaszów i „Na tropie krakowianki” w Zakładzie Uzdatniania Wody Rudawa nie były uczęszczane.
  
Od połowy marca staraliśmy się przekazywać Wam wiedzę i ważne informacje związane z wodą i dbałością o środowisko, wirtualnie. Dziękujemy, że byliście z nami! To nowe doświadczenie dla wszystkich, jednak trzymamy mocno kciuki za to, byście od początku nowego roku szkolnego mogli nas odwiedzać osobiście!

Bądźcie czujni i obserwujcie bacznie naszą stronę www, strony naszych programów edukacyjnych i profil FB "Wodociągi Miasta Krakowa -W Krakowie dobra woda prosto z kranu". Z końcem sierpnia lub początkiem września damy znać co i jak!

A tymczasem zapraszamy Was do odwiedzenia naszych zakładów wirtualnie ZUW Bielany, ZUW Dłubnia, ZUW Raba, ZUW Rudawa, Zakład Oczyszczalnia Ścieków Kujawy, Zakład Oczyszczania Ścieków Płaszów i czerpania z naszej zakładki edukacyjnej

Życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku :)
Do szybkiego zobaczenia!!!

źródło: www.wodociagi.krakow.pl
fot. www.wodociagi.krakow.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ