Partner serwisu
24 czerwca 2020

Książeczka o wodzie — czytaj i ściągnij

Kategoria: Aktualności

Wodociągi Kieleckie zostały partnerem wydania książeczki edukacyjnej o wodzie „EKO EDUKACJA atrakcyjna jak zabawa”. Można ją czytać, ale też załadować z naszej strony www, bawić się w kolorowanki i rozwiązywać zagadki. Zapraszamy!

Książeczka o wodzie — czytaj i ściągnij

Jak pisze wydawca, w książeczce „EKO EDUKACJA atrakcyjna jak zabawa” znaleźć można m.in. sudoku, wykreślanki i kolorowanki, wskazówki, jak zrobić coś z niczego, a także krótki komiks. Jest ona połączeniem interesująco przedstawionej wiedzy o wodzie, zasadach ekologicznego korzystania z zasobów wodnych oraz intelektualnej rozrywki dla dzieci i młodzieży. Może być z powodzeniem wykorzystywana jako pomoc dydaktyczna w przedszkolach i szkołach.

Treści są adekwatnie do wieku, potrzeb, predyspozycji i zainteresowań naszych pociech. Nie zabrakło też atrakcyjnej oprawy graficznej, ciekawostek, przydatnych informacji, sposobów na nudę.

Książeczkę przygotowało wydawnictwo Abrys Sp. z o.o. Partnerami elektronicznego wydania zostali:

Wodociągi Kieleckie, Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja, Wodociągi Chrzanowskie, Wodociągi Białostockie, Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja.

 

Książka do pobrania TUTAJ.

źródło: wod-kiel.com.pl
fot. wod-kiel.com.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ