Partner serwisu
30 marca 2020

Wodociągi Kieleckie szóste w kraju

Kategoria: Aktualności

Szóste miejsce w rankingu „Strefy Gospodarki”, dodatku „Dziennika Gazety Prawnej” zdobyły Wodociągi Kieleckie. Jest to najstarszy niezależny ogólnopolski ranking przedsiębiorstw branży wod-kan.

Wodociągi Kieleckie szóste w kraju

Wodociągi Kieleckie po raz kolejny znalazły się w pierwszej dziesiątce Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji za 2020 rok. Zajęły szóste miejsce, zwyciężyła jedna z największych spółek w branży, Katowickie Wodociągi S.A.

Wyniki ukazały się w druku w piątek 27 marca 2020. Niezależne jury, oceniając firmy wodociągowe i kanalizacyjne z całego kraju, brało pod uwagę „najważniejsze zagadnienia dotyczące specyfiki branży wod-kan, a także stosunek do najważniejszych kwestii, jak ekologia czy działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu”, jak czytamy w artykule „Strefy Gospodarki”.

- Byliśmy oceniani za wyniki i działania w ubiegłym roku, a nie był to łatwy czas dla spółek wodociągowych. Rosły niezależne od nas koszty, a my w Wodociągach Kieleckich ciągle intensywnie inwestowaliśmy w rozbudowę i modernizację infrastruktury. Uczestnicy musieli wypełnić szczegółową ankietę, w której nie było miejsca na ukrywanie ewentualnych niedociągnięć. I udowodniliśmy, że nasza spółka należy do krajowej czołówki w swojej branży — komentuje Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.

 
 
źródło: wod-kiel.com.pl
fot. wod-kiel.com.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ