Partner serwisu
28 lutego 2020

Wodociągi Kieleckie wyprzedziły Europę

Kategoria: Aktualności

Wodociągi Kieleckie, nie czekając na nowe unijne przepisy, od lat montują pitniki w miejscach publicznych, prowadzą z restauracjami akcję podawania darmowej kranówki i przejrzyście informują o jakości kieleckiej kranówki. W Kielcach wyprzedziliśmy Europę!

Wodociągi Kieleckie wyprzedziły Europę

"Zgodnie z nowymi przepisami, kraje UE będą musiały poprawić dostęp do czystej wody dla wszystkich obywateli UE, zwłaszcza dla grup szczególnie wrażliwych, które nie mają do niej dostępu lub których dostęp jest ograniczony, poprzez instalowanie kranów lub pitników w miejscach publicznych. Kraje członkowskie mogą też dobrowolnie zachęcać do oferowania wody z kranu za darmo lub za niewielką opłatą w restauracjach. Konsumenci będą musieli mieć dostęp do bardziej przejrzystych danych o jakości wody pitnej" - czytamy na portalu teraz-srodowisko.

Tymczasem Wodociągi Kieleckie, nie czekając na nowe unijne przepisy, od lat montują pitniki w miejscach publicznych, prowadzą z restauracjami akcję podawania darmowej kranówki i przejrzyście informują o jakości kieleckiej kranówki. W Kielcach wyprzedziliśmy Europę.

źródło: http://wod-kiel.com.pl za www.teraz-srodowisko.pl
fot. 123rf.com fot. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ