Partner serwisu
07 stycznia 2020

Wodociągi Kieleckie na WOŚP

Kategoria: Aktualności

Wodociągi Kieleckie przekazują na licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możliwość nadania własnej nazwy specjalnemu hydrantowi, jaki zostanie zamontowany przy jednej z kieleckich ulic. Hydrant spełnia wszystkie zadania przeciwpożarowe, ale jego wygląd będzie szczególny – będzie pomalowany na podobieństwo wolontariusza WOŚP.

Wodociągi Kieleckie na WOŚP

Wodociągi Kieleckie w związku z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 12.01.2020 przygotowują następujące działania:

  1. Akcja „Zostań patronem specjalnego hydrantu”. Wodociągi przekazują na licytację możliwość nadania własnej nazwy specjalnemu hydrantowi, jaki zostanie zamontowany przy jednej z kieleckich ulic. Hydrant będzie spełniał wszystkie zadania przeciwpożarowe, ale jego wygląd będzie szczególny – będzie pomalowany na podobieństwo wolontariusza WOŚP. Hydrant otrzyma własne imię, a jakie ono będzie, zdecyduje zwycięzca licytacji WOŚP, która odbędzie się w dniu finału Orkiestry 12 stycznia na scenie KCK.
  2. W KCK stanie saturator z darmową kranówką z sokiem lub bez, serwowaną podczas największej licytacji WOŚP.
  3. Kwestować też będą dwie wodociągowe maskotki - Dinuś i „Wielki Kropel”. 
  4. Z puszkami będą chodzić członkowie wyjątkowego chóru „Sokoły”, w którym śpiewa m.in. prezes WK Henryk Milcarz. Po kweście chór wystąpi na scenie na Rynku.
  5. WK dostarczą gadżety, które zostaną wykorzystane jako fanty w loteriach charytatywnych WOŚP.
źródło: wod-kiel.com.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ