Partner serwisu
13 sierpnia 2019

Warszawa ma nowy system e-BOK

Kategoria: Aktualności

Oszczędność czasu, dostęp do faktur z dowolnego miejsca, wygoda oraz ekologia – takie korzyści niesie ze sobą nowy, uruchomiony w połowie lipca Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie S.A br., system e-BOK.

Warszawa ma nowy system e-BOK

W ramach modernizacji portalu, wdrożono nowe usługi, dzięki którym klienci wodociągów "mogą jeszcze szybciej niż dotychczas, korzystając z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, sprawdzić m.in. swoje faktury czy podać stan wodomierza" - jak podają Wodociągi Warszawskie na swojej stronie.

Portal e-BOK powstał z myślą o klientach, którzy mają podpisaną umowę na dostarczania wody lub/i odbiór ścieków. Zgodnie z danymi z końca 2018 r. jest to ponad 90 tys. podmiotów. Aby założyć konto w e-BOK wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na stronie portalu, podając numer dowolnej faktury, kwotę do zapłaty, adres e-mail oraz hasło (zgodnie z wymogami), a następnie potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie w link aktywacyjny. Kolejnym krokiem będzie zalogowanie się do systemu, podając kod płatnika z faktury (numer użytkownika) oraz hasło. W ciągu 15 minut od pierwszego zalogowania, zostaną zaktualizowane wszystkie dane klienta, o czym zostanie on poinformowany w oddzielnym mailu.

Więcej informacji na http://www.mpwik.com.pl

źródło: www.mpwik.com.pl
fot. 123rf.com/zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ