Partner serwisu
08 lipca 2019

Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” z Nagrodą Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Kategoria: Aktualności

16 czerwca odbyła się Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” otrzymała Nagrodę w kategorii Ochrona Środowiska Naturalnego.

Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”  z Nagrodą Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Nagroda została przyznana za wkład w ochronę środowiska poprzez organizację Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN.

Nagrodę odebrała Pani Prezes Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” Dorota Jakuta oraz Pan Stanisław Kowalewski – Prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Inowrocławiu, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady IGWP.

Nagrody Marszałka to najbardziej prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za najwartościowsze dokonania w 13 kategoriach, w celu wyróżnienia autorów najbardziej cennych osiągnięć w różnorodnych obszarach gospodarczej i społecznej aktywności województwa, promowania postaw kreujących wszechstronny rozwój województwa poprzez nowatorskie i twórcze dokonania oraz upowszechniania wiedzy o najwyższej jakości dokonaniach, wydarzeniach i przedsięwzięciach w wymiarze regionalnym, krajowym lub międzynarodowym. Jest też wyróżnienie specjalne i nagroda za całokształt działalności.

W kategorii Ochrona Środowiska Naturalnego oprócz Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” nagrodę otrzymało Miasto Inowrocław za konsekwentną realizację działań na rzecz ochrony środowiska.

Ceremonię wręczenia nagród w Centrum Kulturalno Kongresowym Jordanki w Toruniu uświetnił koncert zespołu: Bogdan Hołownia Trio & Piotr Zubek. Bogdan Hołownia nazywanym jest Robertem de Niro polskiego jazzu, a zaprezentowane aranżacje to uczta dla miłośników talentu Jerzego Wasowskiego oraz dla wszystkich ceniących piękno polskiej piosenki.

źródło: igpw.org.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ