Partner serwisu
07 maja 2019

Wodociągi Miasta Kraków zapraszają na Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Kategoria: Aktualności

Już po raz szósty w całym kraju obchodzone będą Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W  dniach od 10 do 12 maja beneficjenci funduszy europejskich otworzą swoje drzwi i zaprezentują przedsięwzięcia i inwestycje zrealizowane dzięki unijnemu wsparciu. Wodociągi Miasta Krakowa również przyłączają się do akcji.

Wodociągi Miasta Kraków zapraszają na Dni Otwarte Funduszy Europejskich

W sobotę 11 maja będzie można zwiedzić największą i najnowocześniejszą w południowej Polsce oczyszczalnię ścieków. Zakład Oczyszczania Ścieków Płaszów został oddany do eksploatacji w 1974 roku. Rozbudowę i modernizację przeszedł w latach 2003-2010. Cały czas jest sukcesywnie unowocześniany, również przy wykorzystaniu środków unijnych z Programu Infrastruktura i Środowisko.

Jesteście ciekawi jak wygląda proces oczyszczania ścieków? Jak wyglądają ścieki, gdy przejdą już wszystkie etapy oczyszczania? Co trafia do ścieków, a absolutnie nie powinno się tam znaleźć? Czyli „Co się w ścieku nie mieści!”.O tym wszystkim dowiecie się odwiedzając oczyszczalnię 11 maja.

Zwiedzanie rozpocznie się o godzinie 10.00. Zapisy będą przyjmowane do czwartku, 9.05.2019 r. do godz. 14:00 lub do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

źródło: wodociagi.krakow.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ