Partner serwisu
12 kwietnia 2019

II FORUM PRAKTYKÓW 2019 - Zrównoważone zarządzanie gospodarką wodno-kanalizacyjną w gminach

Kategoria: Aktualności

Konferencja EKOGMINA to wyjątkowe forum branżowe, które stworzono, aby umożliwić praktykom i ekspertom sektora wod-kan efektywną wymianę wiedzy i dzielenia się najlepszymi praktykami w branży. Spotkanie to skierowane jest głównie do przedstawicieli samorządów małych i średnich gmin, przedsiębiorstw komunalnych oraz wykonawców i przedsiębiorców branży sanitarnej.

 

Pozytywny odbiór pierwszego Forum Praktyków, które odbyło się w ubiegłym roku w Gdańsku, utwierdził nas w przekonaniu, że ta inicjatywa jest branży potrzebna i będziemy ją kontynuować. Tym razem EKOGMINA - II Forum Praktyków odbędzie się 6 czerwca w Hotelu Warszawianka w Jachrance, a Honorowym Partnerem wydarzenia został Wodociąg Marecki, obchodzący jubileusz 20-lecia istnienia spółki. Tym samym, miło nam zakomunikować, że wydarzeniem towarzyszącym konferencji będzie Jubileuszowa Gala Wodociągu Mareckiego.

Cieszymy się niezmiernie, że do współtworzenia merytorycznego programu konferencji udało się nam zaprosić tak wielu wybitnych ekspertów, naukowców i praktyków. W trakcie czterech sesji poruszane będą zagadnienia związane z rozwojem systemów wodociągowych i kanalizacyjnych, specyfiką działalności w gminach okołometropolitalnych, efektywną eksploatacją oraz aspekty związane z ochroną środowiska.

Zachęceni sugestiami uczestników, zdecydowaliśmy się również na organizację w ramach konferencji praktycznej części warsztatowej, która poprzedzi konferencję i odbędzie się 5 czerwca również w Hotelu Warszawianka - podają Organizatorzy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji EKOGMINA - II Forum Praktyków 2019!

Więcej szczegółów na temat konferencji znajduje się pod adresem www.ekogmina.biopro.pl.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ