Partner serwisu
07 marca 2019

III EDYCJA - „W Krakowie dobra woda prosto z kranu w Twojej szkole!”

Kategoria: Aktualności

W dwóch etapach przedsięwzięcia "W Krakowie dobra woda prosto z kranu w Twojej szkole!" zamontowano 77 pitników. 6 marca rusza III edycja, do której wodociągi zapraszają każdą szkołę, która zaopatrywana jest w wodę przez Wodociągi Miasta Krakowa.

III EDYCJA - „W Krakowie dobra woda prosto z kranu w Twojej szkole!”

W maju 2017 roku pod honorowym patronatem Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa wodociągi ruszyły z przedsięwzięciem "W Krakowie dobra woda prosto z kranu w Twojej szkole!" .

W program zaangażowało się wiele szkół, które postanowiły zapewnić uczniom stały, komfortowy, higieniczny i bezpieczny dostęp do wody pitnej. Dzięki zainstalowanym pitnikom dzieci w tych szkołach mogą sięgać w każdej chwili po wodę, która jest zdecydowanie zdrowsza niż kolorowe, słodzone napoje gazowane. Z doświadczeń z poprzednich edycji wiemy, że urządzenia cieszą się dużą popularnością i dzieci chętnie piją z nich „kranowiankę”. Zachęcamy kolejne szkoły do przyłączania się do akcji. Nabór w ramach trzeciej edycji przedsięwzięcia będzie trwał do dnia 20 marca 2019 r - podają Wodociągi Miasta Kraków.

źródło: wodociagi.krakow.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ