Partner serwisu
10 stycznia 2019

Modernizacja kieleckiego wodociągu zakończona

Kategoria: Aktualności

Wodociągi Kieleckie zakończyły modernizację awaryjnego odcinka wodociągu na ul. Sandomierskiej. W piątek 21 grudnia dokonano odbioru inwestycji. To nie koniec inwestycji w Kielcach w ramach tego samego projektu unijnego, który ma się zakończyć w 2020 roku.

Modernizacja kieleckiego wodociągu zakończona

W ramach unijnego Projektu IV „Poprawa gospodarki ściekowej na terenie kieleckiego obszaru metropolitalnego” wodociąg na ul. Sandomierskiej wymieniono od ul. Tarnowskiej do Śląskiej. Ten sam wykonawca kończy też modernizację odcinka wodociągu na ul. Pocieszka. W piątek w siedzibie Wodociągów Kieleckich podpisano dokumenty odbiorowe modernizacji przy Sandomierskiej. 

To nie koniec inwestycji w Kielcach w ramach tego samego projektu unijnego, który ma się zakończyć w 2020 roku. Przebudowa odcinków sieci wodociągowej planowana jest jeszcze na ulicach Wrzosowej, Gen. St. Maczka i Zagnańskiej. Nową kanalizację dostaną mieszkańcy ulic: Prosta, Tarnowska, Poleska i Herbska. 

Projekt „Poprawa gospodarki ściekowej na terenie kieleckiego obszaru metropolitalnego” jest współfinansowany z Funduszu Spójności UE w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 - 2020.

źródło: wod-kiel.com.pl
fot. 123rf.com/fot. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ