Partner serwisu
09 stycznia 2019

MZK Stalowa Wola partnerem projektu Platformy Startowej Unicorn Hub

Kategoria: Aktualności

Startupy wracają do Stalowej Woli. Z dniem 2 stycznia 2019 roku uruchomiona została pierwsza runda naboru do projektu „Platforma Startowa – Unicorn Hub”. Przedsięwzięcie realizowane jest w partnerstwie z wieloma podmiotami z sektora gospodarki, nauki oraz funduszy inwestycyjnych. MZK Stalowa Wola został partnerem projektu.

MZK Stalowa Wola partnerem projektu Platformy Startowej Unicorn Hub

Projekt „Platforma Startowa – Unicorn Hub” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach osi priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałania 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Głównym celem projektu jest wsparcie rozwoju innowacyjnych startupów z całej Polski, za pomocą kompleksowego programu inkubacji przygotowującego firmy typu startup do wejścia na rynek. Projekt jest szansą dla pomysłodawców na rozwinięcie własnego biznesu. Wyselekcjonowane innowacyjne przedsięwzięcia maja szansę na grant w wysokości do 800 tys. na wprowadzenie produktu lub usługi na rynek lub też szansę na pozyskanie kapitału prywatnych inwestorów.

Generator wniosków PARP ruszył 2 stycznia 2019r.
 

Więcej informacji tutaj.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ