Partner serwisu
12 lipca 2018

Rawicz: Cztery kilometry nowej kanalizacji i przepompownia ścieków

Kategoria: Aktualności

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu dokonał wyboru najkorzystniejszych ofert na dwie inwestycje. Ponad 4 kilometry nowej sieci kanalizacyjnej powstaną na Sierakowie oraz w Żołędnicy.

Rawicz: Cztery kilometry nowej kanalizacji i przepompownia ścieków

Jak podaje portal TM Rawicz, przetarg w sprawie budowy sieci kanalizacyjnej w Żołędnicy oraz budowie przepompowni ścieków wygrała firma CHOD-DRÓG z Krobii. W ramach inwestycji ma powstać system kanalizacji zbiorczej o długości 2,29 km. Zaplanowano też wykonanie 44 sztuk przyłączy. Zadanie wyceniono na ponad 2 miliony 214 tysięcy złotych brutto.

Kanalizacja powstanie też na ulicy Dożynkowej w Sierakowie. Przedmiotem zamówienia była budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami z odprowadzeniem ścieków do istniejącej kanalizacji sanitarnej zlokalizowanej w ul. Ogrodniczej. Tu ponownie wygrała firma CHOD-DRÓG z Krobii, która była jedynym oferentem w przetargu. Za wykonanie kanalizacji sanitarnej o długości 1,93 km (w ul. Dożynkowej oraz wzdłuż rowu) oraz przyłączy kanalizacyjnych (23 szt.) zaoferowała 1 milion 107 tysięcy złotych brutto.

Termin zakończenia prac dla obu inwestycji określono na 30 listopada.

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ