Partner serwisu
11 lipca 2018

Henryk Tomaszewski - Prezes Zarządu PEWIK Gdynia odchodzi na emeryturę

Kategoria: Aktualności

Prezes Izby Dorota Jakuta, w imieniu Członków Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”, Rady Izby i własnym, podziękowała, za wieloletnią współpracę, Panu Henrykowi Tomaszewskiemu, który po 21 latach pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Gdyńskich Wodociągów, podjął decyzję o odejściu na emeryturę.

Henryk Tomaszewski - Prezes Zarządu PEWIK Gdynia odchodzi na emeryturę

Praca biura Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” polega na codziennym kontakcie z przedstawicielami naszych Członków. Są wśród nich osoby szczególne, które zawsze służą pomocą, dobrą radą, wsparciem i przede wszystkim motywują do podejmowania jeszcze większych wysiłków na rzecz branży.

Informacja o tym, że Henryk Tomaszewski  odchodzi na emeryturę, była dla nas zaskoczeniem. Mamy świadomość, iż lata pracy spędzone w gdyńskich wodociągach, to etap ogromnych zmian w Spółce, które niewątpliwie są zasługą Pana Prezesa i ogromnym osobistym sukcesem. My wyrażamy naszą wdzięczność za wieloletnią, bardzo aktywną i merytoryczną działalność w Radzie Izby - można przeczytać w komunikacie Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie.

źródło: igwp.org.p
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ