Partner serwisu
05 lipca 2018

Zagłosuj na stację uzdatniania wody

Kategoria: Aktualności

 4 lipca o godzinie 10:00 wystartowało głosowanie internetowe "Plebiscyt Modernizacja Roku 2017". Wśród zgłoszonych jest "Rozbudowa stacji uzdatniania wody we Wławiu".

Zagłosuj na stację uzdatniania wody

Celem konkursu "Modernizacja Roku" jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku. wyróżniających się szczególnymi walorami. W konkursie mogą brać udziału nowo wybudowane obiekty w przestrzeni urbanistycznej. Jedną z kategorii są obiekty przemysłowo-inżynieryjne. To właśnie w niej o zwycięstwo ubiega się inwestycja rozbudowy stacji wodociągowej we Wławiu.

O inwestycji

"Rozbudowa, realizowana przez Gminę Kościan, miała na celu poprawę jakości wody pitnej oraz zwiększenie niezawodności jej dostawy. Działanie to również przyczyniło się do uporządkowania zaopatrzenia w wodę części jednostek osadniczych na terenie gminy Kościan. Inwestycja zapewnia możliwość swobodnego rozwoju budownictwa mieszkaniowego oraz działalności gospodarczej. Rozbudowa stacji we Wławiu była konieczna ze względu na wyeksploatowaną i wysłużona technologię wraz z instalacjami i wyposażeniem, które podległy wymianie. Dzięki tej inwestycji będzie możliwość podania 450 m3 dobrej jakości wody, odciążenie w przyszłości stacji uzdatniania wody w Katarzyninie i wyłączenia wyeksploatowanej stacji w Nowym Dębcu, a także zmianę regulaminu wykorzystania wody bezzwrotnie zużytej (możliwość instalacji podliczników wody dla potrzeb np. podlewania ogródków)" – można przeczytać przy zgłoszeniu.

Jak głosować?

W celu oddania swojego głosu na obiekt należy:

1. wejść na stronę: http://www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt
2. Wybrać interesującą nas kategorię (np. Drogi i obiekty mostowe, Sportowe...)
3. Kliknąć na lupę z plusem, a następnie "zobacz podstronę obiektu i oddaj swój głos". Bezpośrednie przejście na podstronę jest możliwe przez kliknięcie na zdjęcie obiektu.
4. Na podstronie zaznaczyć "Nie jestem robotem" - a po udanej weryfikacji kliknąć "Zagłosuj"
5. Gotowe! Twój głos został oddany. Ponowne głosowanie z tego samego IP jest możliwe po 24 godzinach.

źródło: http://www.modernizacjaroku.org.pl
fot. Wodociągi Kościańskie
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ