Partner serwisu
01 czerwca 2018

Dąbrowskie Wodociągi zapraszają 3 czerwca na Bieg Skrzata

Kategoria: Aktualności

Moda na uprawianie sportu w plenerze na dobre opanowała Dąbrowę Górniczą. W biegach po pustyni czy, jak w kwietniowym XI Półmaratonie Dąbrowskim biorą udział tysiące osób. Teraz przyszedł czas na najmłodszych. Już w niedzielę 3 czerwca w parku Hallera od godz. 11:00 odbędzie Bieg Skrzata. To już kolejna edycja tych niezwykłych zawodów, w których co roku bierze udział grubo ponad 1000 dzieci. Do udziału zapraszają Dąbrowskie Wodociągi, które zapewniają Skrzatom wodę z kranu i wodne gadżety.

Dąbrowskie Wodociągi zapraszają 3 czerwca na Bieg Skrzata

Darth Vader i Dąbrowskie Wodociągi kibicują Skrzatom
Bieg Skrzata to wyjątkowe nie tylko w skali regionu, ale całej Polski zawody. To, co wyróżnia tę imprezę od innych, jest liczba uczestników i kategorii wiekowych: od maluchów aż po licealistów. W poprzednich latach do zabawy przyłączyli się również Darth Vader i szturmowcy z Gwiezdnych Wojen, a także wielu innych przebierańców. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się na starcie już 3 czerwca o godzinie 11:00.

Trasa wyścigów odbywających się w parku im. Gen. Hallera w Dąbrowie Górniczej liczy, w zależności od kategorii wiekowej, od 200 m do 1000 m. Udział w biegu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane będą w Biurze Zawodów w dniu imprezy od godz. 9:30 (w parku). Szczegóły dotyczące Biegu Skrzata znajdują się na stronie internetowej i Facebooku organizatora, czyli Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej.

Dla wszystkich spragnionych uczestników biegowej zabawy Dąbrowskie Wodociągi, partner imprezy, dostarczą wodę z kranu. Będzie ona dostępna poprzez specjalne dystrybutory, zaś na mecie dzieci otrzymają „kropelkę odblaskową” Dąbrowskich Wodociągów.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ