Partner serwisu
03 czerwca 2016

Ponad 300 mln zł na działania od NFOŚiGW

Kategoria: Aktualności

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza konkursy na dofinansowanie projektów typu: systemy gospodarowania wodami opadowymi na terenach miejskich i poprawa jakości środowiska miejskiego.

Ponad 300 mln zł na działania od NFOŚiGW

I NABÓR DLA DZIAŁANIA 2.1 POIiŚ 2014-2020

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza I nabór dla działania 2.1 Adaptacja do zmian klimatu wraz z zabezpieczeniem i zwiększeniem odporności na klęski żywiołowe, w szczególności katastrofy naturalne oraz monitoring środowiska; typ projektu 2.1.5 Systemy gospodarowania wodami opadowymi na terenach miejskich.

Przedmiotem konkursu jest dofinansowanie projektów dotyczących systemów gospodarowania wodami opadowymi na terenach miejskich.

Wnioski o dofinansowanie należy składać w terminie od 30 czerwca br. do 19 września 2016 r. Kwota środków przeznaczona na dofinansowanie projektów w ramach konkursu wynosi 200 000 000 zł.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleść tutaj

II NABÓR DLA DZIAŁANIA 2.5 POIiŚ 2014-2020

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza konkurs projektów w ramach Działania 2.5 Poprawa jakości środowiska miejskiego.

Przedmiotem konkursu jest dofinansowanie projektów, dotyczących wsparcia dla zanieczyszczonych lub zdegradowanych terenów, rozwoju terenów zieleni w miastach i ich obszarach funkcjonalnych oraz inwentaryzacji terenów zdegradowanych i terenów zanieczyszczonych.

Wnioski o dofinansowanie należy składać w terminie od 30 czerwca br. do 30 września 2016 r. Kwota środków przeznaczona na dofinansowanie projektów w ramach konkursu wynosi 104 200 000 zł.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleść tutaj

 

Źródło: NFOŚiGW

Źródło fot.: 123rf.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ