Partner serwisu

MPWiK w Krakowie jest Fair Play

Kategoria: Aktualności

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie już po raz trzynasty zostało laureatem prestiżowego wyróżnienia „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

MPWiK w Krakowie jest Fair Play

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej, a organizowany przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Celem programu jest propagowanie i promocja zasad etyki w biznesie, program oferuje również promocje i wsparcie polskich firm – finalistów programu oraz zachęca krajowe firmy do przestrzegania zasad etyki i wprowadzania stosownych zmian dostosowujących organizację i sposób pracy do tych zasad. Aby zostać laureatem Fair Play trzeba było przejść dwuetapową weryfikację, która obejmowała zgłoszenie firmy do programu, wypełnienie szczegółowej ankiety i całoroczną kontrolę przez audytora.

Certyfikat programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2015 miały szansę uzyskać firmy, które w sposób szczególny wyróżniły się na tle uczestników danej edycji poprzez między innymi to iż, niestandardowo podchodzą do działalności charytatywnej prowadzą wyjątkowe działania na rzecz klientów, ponadto stwarzają swoim pracownikom warunki sprzyjające zarówno efektywnej pracy, jak i rozwojowi zawodowemu, są wrażliwe na potrzeby środowiska lokalnego oraz aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach prospołecznych, a w prowadzonej działalności uwzględniają dbałość o środowisko naturalne.

Źródło i fot.: MPWiK w Krakowie

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ