Partner serwisu
28 lipca 2015

Słupsk: Umowy z wykonawcami na realizację projektu podpisane

Kategoria: Aktualności

Prezes Wodociągi Słupsk podpisał trzy umowy z wykonawcami m.in. na budowę sieci kanalizacyjnej i rozbudowę obiektu przepompowni.

Słupsk: Umowy z wykonawcami na realizację projektu podpisane

Pierwszą umowę zawarto z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym Instalacyjno-Sanitarnym i Remontowo-Budowlanym „Skibiński” na wykonanie robót budowlanych pn.: „Budowa sieci kanalizacyjnej z miejscowości Głobino do połączenia z istniejącym rurociągiem tłocznym z miejscowości Redzikowo w ul. Gdańskiej” w ramach ETAPU I inwestycji pn.: „Budowa tranzytowej sieci kanalizacji sanitarnej – Ringu kanalizacyjnego Słupska”. Termin zakończenia 15.12.2015 r.

Umowa druga została zawarta z Melbud S.A. z siedzibą w Grudziądzu na wykonanie robót budowlanych pn.: „Budowa sieci kanalizacyjnej od planowanej przepompowni przy ul. Gdańskiej do oczyszczalni ścieków w Słupsku” w ramach ETAPU II inwestycji pn.: „Budowa tranzytowej sieci kanalizacji sanitarnej – Ringu kanalizacyjnego Słupska”. Termin zakończenia 15.12.2015 r.

Trzecią umowę podpisano z firmą „DOMAR” Kazimierz Domaracki na wykonanie robót budowlanych pn.: „Rozbudowa obiektu przepompowni ścieków przy ul. Borchardta w Słupsku wraz z przewodem tłocznym i kablem energetycznym”. Termin zakończenia 30.11.2015 r.

Poszczególne etapy inwestycji realizowane będą w ramach Projektu „Gospodarka osadowa w oczyszczalni wraz z modernizacją sieci kanalizacyjnej w aglomeracji Słupsk” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Źródło i Fot.: www.wodociagi.slupsk.pl

 

 

ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ