Partner serwisu
08 stycznia 2015

Forum Ochrony Środowiska

Kategoria: Aktualności

Celem konferencji Forum Ochrony Środowiska jest z jednej strony podsumowanie osiągnięć ostatnich 25 lat, z drugiej próba rozważenia dalszych, koniecznych do podjęcia działań. Chcielibyśmy znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące gospodarczej roli Polski w Unii Europejskiej w 2020 roku i wskazać najważniejsze środowiskowe wyzwania dla Polski.

Forum Ochrony Środowiska

Forum będzie doskonałym miejscem do podjęcia dialogu i wymiany doświadczeń w zakresie zagadnień związanych z szeroko pojmowaną ekologią. Przedstawiciele samorządów, świata nauki, przedsiębiorcy, media oraz organizacje pozarządowe związane z naturą, dokonają analizy aktualnych zagrożeń i wyzwań w zakresie gospodarki wodnej, energii odnawialnej, gospodarki surowcowo-energetycznej, zewnętrznych źródeł finansowania i inwestycji ekologicznych.

FORUM OCHRONY ŚRODOWISKA

19 stycznia 2015 roku o godzinie 10.00

Hotel Radisson Blu Centrum

Konferencyjny panel związany z energetyką, kierowany jest do specjalistów i osób zarządzających przedsiębiorstwami, którzy zadają sobie pytania o przyszłość energetyki konwencjonalnej oraz alternatyw dla niej.

Panel o gospodarce wodnej skierowany jest do podmiotów zarządzających wodami, gospodarujących nimi i do przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Na wydarzenie to zaprasza Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” oraz Fundacja Rozwój i Dialog.

Więcej informacji o konferencji znajdą Państwo TUTAJ.

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ