Partner serwisu
11 grudnia 2014

Saur Neptun Gdańsk podpisał kontrakt z Gminą Cedry Wielkie

Kategoria: Aktualności

Saur Neptun Gdańsk SA podpisał kontrakt na pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania uporządkowania gospodarki ściekowej poprzez budowę kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Wocławy i Stanisławowo w Gminie Cedry Wielkie. Termin wykonania kontraktu to 30 maja 2015 r.

Saur Neptun Gdańsk podpisał kontrakt z Gminą Cedry Wielkie

– Umowa z Gminą Cedry Wielkie na pełnienie nadzoru inwestorskiego obejmuje prawie 40 zadań, które składają się na realizację kontraktu. Do naszych obowiązków będzie należało m.in. pełnienie nadzoru nad pracami budowlanymi, sprawowanie kontroli zgodności realizacji inwestycji z dokumentacją projektową, pozwoleniami na budowę czy umowami z wykonawcami robót – mówi Serge Bosca, prezes zarządu SNG SA.

Poza tym do SNG SA będzie odpowiadało za wydawanie, w porozumieniu z przedstawicielami Gminy Cedry Wielkie, protokołów odbioru robót dla wykonawcy robót budowlanych, doradztwo w negocjacjach z wykonawcami robót, przeciwdziałanie wszelkim opóźnieniom w postępach prac oraz przygotowanie końcowej inspekcji i przygotowanie Protokołu Odbioru Końcowego.

Umowa z Gminą Cedry Wielkie to kolejny kontrakt, w którym Saur Neptun Gdańsk z powodzeniem wykorzystuje swoje doświadczenie oraz posiadane kadry i środki techniczne. W październiku spółka  podpisała kontrakt z KPMG Kosakowo.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ