Partner serwisu
09 kwietnia 2024

Trwa konferencja o sieciach wod-kan

Kategoria: XV Konferencja Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN

Ponad 220 uczestników bierze udział w 15. edycji konferencji Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN. Wydarzenie odbywa się w dniach 9-10 kwietnia w hotelu Crystal w Wiśle.

Trwa konferencja o sieciach wod-kan

Coraz częściej spółki wod-kan stosują nowoczesne technologie, cyfrowe rozwiązania, w tym te wykorzystujące sztuczną inteligencję. I to właśnie doświadczenia z wykorzystania takich narządzi, prezentacje nowości rynkowych, referaty o planowanych inwestycjach na tym polu stanowią podstawową tematykę tegorocznego programu. Agendę jubileuszowej edycji konferencji pokrótce przedstawił Mateusz Grzeszczuk, prezes firmy BMP, która jest organizatorem wydarzenia. To m.in.:
- Referat wprowadzający, który wygłosi prof. Krzysztof Gaska z Politechniki Śląskiej: „Transformacja cyfrowa w sektorze WOD-KAN. Wykorzystanie sztucznej inteligencji i metod uczenia maszynowego w predykcyjnej diagnostyce i sterowani systemami wodociągowymi i kanalizacyjnymi”.
- PANEL  I:  Z myślą o wiedzy – awarie, monitoring, zarządzanie sieciami
- PANEL  II: Z myślą o przyszłości – przygotowanie do wyzwań „jutra”
- PANEL III: Z myślą o jakości – must have now w WOD-KAN
- PANEL IV: Z myślą o optymalizacji. Efektywność w wodociągach
- WYWIAD PUBLICZNY: Czy neutralność energetyczna jest możliwa w PWiK?
- DEBATA: CYFROWE RUROCIĄGI, czyli digitalizacja i sztuczna inteligencja w WOD-KANIE.

Honorowym Gospodarzem konferencji – już drugi raz – jest PWiK Gliwice. – Mam nadzieję, że szeroki wybór zagadnień merytorycznych, które znalazły się w programie, będzie dla państwa źródłem nowej wiedzy, doświadczeń i inspiracji. Motywacją do działania, by sprostać codziennym wyzwaniom – powitał uczestników Krzysztof Wilczak, dyrektor techniczny PWiK Gliwice. – Jest nam bardzo miło, że kolejny raz pełnimy rolę Honorowego Gospodarza, tym bardziej, że staramy się korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które będą omawiane na tegorocznej edycji wydarzenia – zakończył.  

***

15 edycja konferencji Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN. odbywa się w dniach 9-10 kwietnia 2024 r. w hotelu Crystal w Wiśle. Organizatorem wydarzenia jest firma BMP Sp. z o.o., wydawca magazynu Kierunek Wod-Kan oraz portalu www.kierunekwodkan.pl

Tagi: WOD-KAN
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ