Partner serwisu
14 września 2023

„Nie trać czasu i wody!" – pokaz nowoczesnych rozwiązań firmy KanRo Ltd

Kategoria: II Konferencja Oczyszczalnie Przyszłości

W ramach II Konferencji Oczyszczalnie Ścieków w Białymstoku odbyła się wystawa pokazowa pn. „Nie trać czasu i wody! – Kaiser: pojazd z odzyskiem wody” pokaz poprowadził Adam Żelażewski z firmy KanRo Ltd

 

„Nie trać czasu i wody!" – pokaz nowoczesnych rozwiązań firmy KanRo Ltd

KanRo Ltd

KanRo Ltd Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę serwisową maszyn oraz urządzeń do czyszczenia,  udrażniania oraz inspekcji sieci wodno-kanalizacyjnej. KanRo jest jednocześnie wyłącznym i jedynym licencjonowanym w Polsce autoryzowanym serwisem pojazdów Kaiser, Kaiser MORO, urządzeń do inspekcji marki Ritec oraz pomp Udor – wiodących producentów samochodów i urządzeń oraz podzespołów w branży WOD-KAN.

Od ponad 30 lat obsługujemy setki klientów i naprawiamy tysiące urządzeń. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i przeszkoleni specjaliści, posiadający bogatą wiedzę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Będąc ekspertami w obsłudze serwisowej, oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług, co wyróżnia nas na tle konkurencji i pozwala dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasza oferta obejmuje usługi serwisowe różnych typów maszyn, urządzeń i pojazdów do obsługi sieci wodno-kanalizacyjnej na terenie całego kraju. Posiadamy stacjonarny punkt w Fastach k. Białegostoku będący naszą bazą serwisową oraz serwis mobilny, zapewniający dojazd  do klientów i naprawę sprzętu w ich siedzibie.

https://kanro.pl/

***


II Konferencja Oczyszczalnie Przyszłości odbywa się w dniach 13-14 września 2023 r. w Białymstoku. Gospodarzem Honorowym konferencji są Wodociągi Białostockie Sp. z o.o., a organizatorem firma BMP Sp. z o.o.
Rolę Partnera Branżowego objęły:

  • Bialskie Wodociągi i Kanalizacja „WOD-KAN” Sp. z o.o.
  • Wodociągi Miasta Krakowa
  • Wodociągi Katowickie S.A.
  • PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach
  • MPWiK w m. st. Warszawie S.A.
  • Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

Rolę Patrona Merytorycznego objęły:

  • Stowarzyszenie "Lubuskie Forum Wodociągowe"
  • Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ