Partner serwisu
13 września 2023

Lokalna oczyszczalnia ścieków w Sadlnie

Kategoria: Aktualności

Pozytywne wieści dla mieszkańców sołectwa Sadlno. 17 sierpnia br. w Ratuszu Miejskim podpisana została umowa na realizację inwestycji - budowa lokalnej oczyszczalni ścieków w Sadlnie. Oczyszczalnia ma być oddana do użytku w połowie przyszłego roku.

Lokalna oczyszczalnia ścieków w Sadlnie

Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest budowa lokalnej oczyszczalni ścieków w miejscowości Sadlno wraz z budową i przebudową istniejącej kanalizacji sanitarnej z przyłączami. Aktualnie ścieki z terenu miejscowości gromadzone są w indywidualnych zbiornikach bezopływowych (szamba) oraz w jednym zbiorczym zbiorniku, do którego ścieki dopływają istniejąca kanalizacją z osiedla domów wielorodzinnych. Ścieki wywożone są do oczyszczalni. Teren przepompowni ścieków zostanie ogrodzony i wykonana zostanie szutrowa nawierzchnia utwardzona. Wykonane zostanie oświetlenie terenu przepompowni. Ścieki oczyszczone będą odprowadzane do Strugi Sadlno kanałem z rur D200PVC.


Wykonawcą inwestycji będzie Zakład Usług Technicznych „STEFAŃSKI” Andrzej Stefański z Gryfic. Wartość inwestycji wynosi 4 292 192,92 zł.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ