Partner serwisu
23 maja 2022

Honorowym Gospodarzem WOD-KAN-EKO została Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Kategoria: XXV Kongres WOD-KAN-EKO

Łódzka Spółka Infrastrukturalna zostaje Honorowym Gospodarzem jubileuszowego 25. Kongresu WOD-KAN-EKO. To jedno z największych wydarzeń branży wod-kan odbędzie się już tradycyjnie w Łodzi (15-17 listopada 2022 r.).

Honorowym Gospodarzem WOD-KAN-EKO została Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Misją Spółki jest poprawa jakości życia mieszkańców Łodzi poprzez dostosowywanie infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej miasta do standardów XXI wieku oraz aktywne uczestniczenie w procesie rewitalizacji miasta i jego adaptacji do zachodzących zmian klimatu. Razem z Miastem i innymi spółkami miejskimi współtworzy przyjazne miasto.

Zadania ŁSI:

1. Zarządzanie łódzką infrastrukturą wodociągowo-kanalizacyjną poprzez wydzierżawianie i poddzierżawianie ww. majątku operatorom sieci:

  • Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łodzi w zakresie systemów zaopatrzenia w wodę oraz odprowadzania ścieków;
  • Grupowej Oczyszczalni Ścieków w Łodzi Sp. z o.o. w zakresie systemu oczyszczania ścieków.

2. Planowanie, przygotowywanie i realizowanie inwestycji z zakresu gospodarki wodociągowo - kanalizacyjnej, inwestycji modernizacyjnych istniejącej sieci wodociągowo - kanalizacyjnej i rozwojowych - budowa nowej sieci, Prowadzenie innych inwestycji z zakresu infrastruktury miejskiej.

3. Wykonywanie powierzonych zadań własnych gminy z zakresu rewitalizacji obejmujących realizację przedsięwzięć rewitalizacyjnych dotyczących nieruchomości przekazanych przez Miasto Łódź tytułem aportu lub na podstawie innego stosunku cywilnoprawnego.

 

O XXV Kongresie WOD-KAN-EKO

W programie:

  • debaty tematyczne,
  • wieczorna integracja,
  • wystawa stoisk.

Rolę Partnerów Branżowych objęły:

  • Wodociągi Miasta Krakowa,
  • Wodociągi Białostockie,
  • Wodociągi Katowickie S.A.,
  • PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach,
  • MPWiK w m. st. Warszawie S.A.

Wydarzenie objęte Patronatem Merytorycznym przez Stowarzyszenie Lubuskie Forum Wodociągowe oraz Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego.

Organizatorem wydarzenia jest firma BMP Sp. z o.o. wydawca magazynu Kierunek Wod-Kan i portalu kierunekWODKAN.pl. Honorowymi Gospodarzami konferencji są Łódzka Spółka Infrastrukturalna oraz ZWiK Łódź. Złotym Partnerem Konferencji jest Gamon Trucks Sp. z o.o. Partnerem Platynowym jest Saint-Gobain PAM. Partnerem Strategicznym jest Unisoft Sp. z o.o.

Więcej informacji TUTAJ.

źródło: ŁSI
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ