Partner serwisu
24 marca 2022

Menadżerowie wod-kanu o zarządzaniu

Kategoria: VIII Konferencja Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

Zarządzanie w zmiennym otoczeniu, narzędzia wspierające procesy zarządcze, cyfrowa transformacja przedsiębiorstw wod-kan, budowanie kompetencji pracowników… To niektóre z tematów poruszanych podczas 8. edycji konferencji Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN, która odbywa się w Szczyrku.

Menadżerowie wod-kanu o zarządzaniu

Około 140 uczestników bierze udział w wydarzaniu, która przez lata stało się jednym z ważniejszych spotkań kadry menadżerskiej branży wod-kan.

To już tradycja, że widzimy się w 1. kwartale roku, by dyskutować o najistotniejszych problemach dotyczących zarządzania. A problemów tych nie brakuje, stąd też hasło przewodnie konferencji: „Przygotowani na trudne czasy” – mówił w czasie otwarcia Adam Grzeszczuk, prezes BMP. Podkreślał rolę m.in. liderów, tak ważnych w obecnych czasach. Tu nawiązał do sytuacji w Ukrainie oraz roli prezydenta Wołodymyra Zełenskiego – lidera i przywódcy ukraińskiego narodu.

Mateusz Grzeszczuk, dyrektor operacyjny BMP, pokrótce przedstawił program wydarzenia. Wśród zaplanowanych referatów znalazły się i wystąpienia przedstawicieli kadry menadżerskiej spółek wod-kan (m.in. z Zielonej Góry, Krakowa, Płocka, Białegostoku), jak i naukowców czy specjalistów z firm consultingowych. Agenda spotkania, zawierająca także prezentacje firm dostarczających nowoczesne rozwiązania dedykowane osobom zarządzającym, została podzielona na kilka paneli:

- PANEL WPROWADZAJĄCY: Poszukiwany: menadżer na czas zmian.

- Panel 1: Wyzwania na dziś i jutro dla zarządzających spółkami wod-kan.

- Panel 2: Cudze chwalicie…? Czyli jak wykorzystać potencjał własnych pracowników?

- Panel 3: Wod-Kan w „realu” i „digitalu”, czyli jak być bezpiecznie gotowym na zmiany.

- Panel 3: Lepsze wrogiem dobrego? Czyli o tym, że warto poprawiać efektywność.

 

Zakończeniem konferencji będzie wykład w ramach Akademii BMP: „Sposoby zabezpieczenia infrastruktury krytycznej – czy jesteśmy bezpieczni?”, wygłoszony przez podpułkownika Krzysztofa Przepiórkę.

Uzupełnieniem programu są wywiady publiczne dotyczące tematyki zarządzania oraz wystawa stoisk i integracyjny wieczór z kuligiem.

 

Partnerem Strategicznym konferencji jest firma Unisoft. Aneta Pecyna-Doktór, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu, zaznaczyła podczas rozpoczęcia eventu, że zarządzanie to osiąganie celów za pomocą współpracowników.

Musimy tu pamiętać, że te cele, które wyznaczyliśmy, mogą dziś bardzo szybko się zmieniać. Powinniśmy więc być otwarci na zmiany, stąd liderzy muszą nieustannie się szkolić. I muszą pamiętać o budowaniu zaufania. Bez tego nie da się skutecznie zarządzać ludźmi – podsumowała wiceprezes Unisoft.

 

***

 

 

VIII Konferencja Naukowo-Techniczna Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN odbywa się w dniach 24-25 marca w Szczyrku, w hotelu Meta. Organizatorem wydarzenia jest BMP Sp. z o.o. – wydawca magazynu Kierunek Wod-Kan i portalu www.kierunekwodkan.pl

Tagi: ZWK
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ