Partner serwisu
28 lipca 2021

Jak PWiKi mogą tworzyć smart city

Kategoria: XII Konferencja Awarie Monitoring Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN

„Inteligentne zarządzanie siecią, czyli jak PWiKi mogą tworzyć smart city” – referat o tym tytule wygłosi Sławomir Jankowski, prezes PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach podczas XII Konferencji Awarie Monitoring Budowa i Modernizacja Sieci Wod-Kan (5-6 sierpnia 2021 r., Wisła).

Jak PWiKi mogą tworzyć smart city

Technologie IoT (Internet of Things) mają coraz szersze zastosowanie, co daje przedsiębiorstwom wodociągowo-kanalizacyjnym szansę na wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania siecią. Jak wykorzystać te narzędzia do tworzenia usługi Smart Water i w jaki sposób wpisuje się to w koncepcję Smart City? O tym opowie Sławomir Jankowski, prezes PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach.

 

Sławomir Jankowski

Prezes Zarządu PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach

Ukończył Politechnikę Łódzką na Wydziale Elektrycznym w specjalności Automatyka przemysłowa.  Pracę zaczynał w łódzkich elektrociepłowniach przechodząc przez kolejne szczeble w strukturze zawodowej i organizacyjnej w Veolii Energii Łódź. Uczestniczył w międzynarodowych programach rozwojowych kadry menedżerskiej grupy Veolia. Posiada prawie trzydziestoletnie doświadczenie w sektorze usług komunalnych.

fot. zasoby własne prelegenta
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ