Partner serwisu
Tylko u nas
23 listopada 2020

DEBATA: Wod-kan 4.0, czyli PWiK na nowe czasy [ZOBACZ NAGRANIE]

Kategoria: XXIII Kongres WOD-KAN-EKO, 17-18 listopada 2020, ONLINE

O tym, co przyniesie czwarta rewolucja przemysłowa dla sektora wod-kan dyskutowano podczas jednej z debat w ramach XXIII Kongresu WOD-KAN-EKO.

17-18 listopada 2020 roku, już po raz dwudziesty trzeci odbył się Kongres WOD-KAN-EKO. Tym razem nietypowo, bo wirtualnie.

W programie wydarzenia oprócz referatów pojawiły się także debaty. Podczas jednej z nich dyskutowano o branży w nowej rzeczywistości, o czwartej rewolucji przemysłowej, procesach robotyzacji i komunikowaniu się maszyn bez udziału człowieka.

PWiK na nowe czasy – tak w skrócie można określić jej tematykę. Moderator  – Krzysztof Witkowski, Prezes Zarządu Zielonogórskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., rozmawiał z: Martą Bis – Prezes Zarządu PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach, Krzysztofem Kacprzakiem – Członkiem Zarządu w Łódzkiej Spółce Infrastrukturalnej Sp. z o.o., Józefem Natonkiem – Prezesem Zarządu Wodociągi Jaworzno, Anetą Pecyną-Doktór – Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu w Unisoft Sp. z o.o., Stanisławem Zdanowiczem – Prezesem Zarządu Hydrosfera Józefów Sp. z o.o., Piotrem Ziętarą – Prezesem Zarządu MPWiK S.A. w Krakowie oraz Witoldem Ziomkiem – Prezesem Zarządu MPWiK S.A. we Wrocławiu.

fot. 123rf
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ