Partner serwisu
30 września 2019

Piotr Wierzbicki, Kierownik Biura Planowania Inwestycji Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej Sp. z o.o.

Kategoria: XXII Kongres WOD-KAN-EKO

Od kwietnia 2006 roku pracownik Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej Sp. z o.o., czyli od samego początku istnienia ŁSI, weźmie udział w debacie pt. Scenariusz na zmiany klimatu. Rola wod-kanu w zagospodarowaniu wódopadowych i przeciwdziałaniu deficytowi wody w Polsce podczas XXII Kongresu WOD-KAN-EKO.

Piotr Wierzbicki, Kierownik Biura Planowania Inwestycji Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej Sp. z o.o.

Łodzianin, lat 47, absolwent Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Od kwietnia 2006 roku pracownik Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej Sp. z o.o., czyli od samego początku istnienia ŁSI.

Specjalizuje się w planowaniu rozwoju oraz zarządzaniu systemami wodociągowymi i kanalizacyjnymi. Współpracownik Instytutu Inżynierii Środowiska i Materiałów Budowlanych w zakresie modelowania matematycznego sieci oraz GIS. Usiłuje zgłębić arkana równoważonego systemu odwodnienia terenów zurbanizowanych.

W życiu prywatnym szczęśliwy ojciec i mąż. Zafascynowany historią i fotografią. Jak sam mówi o sobie, może nieskromnie, jest: „Najlepszym inżynierem wśród historyków i najlepszym historykiem wśród inżynierów”.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ