Partner serwisu
30 lipca 2019

Stanisław Krusz, Prezes Zarządu Katowickich Wodociągów S.A.

Kategoria: XXII Kongres WOD-KAN-EKO

Od 2012 roku jest związany z Katowickimi Wodociągami S.A. W 2016 r. został Prezesem Zarządu, wcześniej, w latach 2012-2016 był Członkiem Zarządu, Dyrektorem ds. Ekonomiczno-Administracyjnych. Przez wiele lat współpracował z podmiotami realizującymi zadania w zakresie gospodarki komunalnej o charakterze użyteczności publicznej.

Stanisław Krusz, Prezes Zarządu Katowickich Wodociągów S.A.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako radca prawny m.in. na rzecz Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Katowicach oraz Katowickiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej Sp. z o.o. w Katowicach, a także jako Przewodniczący Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Katowicach.

Jako Prezes Zarządu Katowickich Wodociągów S.A. jest aktywnym członkiem organizacji branżowych, uczestnikiem sympozjów i konferencji. Jest Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Wodociągowców Województwa Śląskiego, które integruje branżę i propaguje inicjatywy sprzyjające jej rozwojowi. Zasiada w Radzie programowej sympozjum Hydroprezentacje – jednej z najstarszych konferencji wodociągowych w Polsce. Uczestniczy również w inicjatywach na rzecz miasta Katowice. Jest członkiem Komisji ds. uzgodnień projektu i realizacji przebudowy koryta rzeki Rawy na terenie miasta Katowice.

Jego działalność jest doceniana w środowisku branżowym. Jest zapraszany do udziału w konferencjach jako ekspert zabierający głos w panelach dyskusyjnych oraz prelegent. Ceniony jest również przez środowisko lokalne. W 2017 roku Stanisław Krusz odebrał dla Katowickich Wodociągów S.A. Złotą Honorową Odznakę za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ