Partner serwisu
18 kwietnia 2019

AZUR 2019: Wymiana doświadczeń i merytoryczne dyskusje

Kategoria: X Konferencja Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN

X Konferencja Naukowo-Techniczna Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN 2019 r. przeszła do historii. Tegoroczna edycja zbiegła się z jubileuszem 25-lecia istnienia Jastrzębskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji S.A. , Honorowego Gospodarza wydarzenia.

AZUR 2019: Wymiana doświadczeń i merytoryczne dyskusje

Uczestnicy

Jubileuszowa konferencja zgromadziła prawie 300 uczestników, w tym przedstawicieli przedsiębiorstw wodociągowych odpowiedzialnych za budowę, remonty i modernizację sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, producentów i wykonawców usług oferujących nowoczesne rozwiązania dla branży oraz naukowców, dzielących się wynikami badań i doświadczeniami. W programie znalazło się 5 paneli tematycznych, 22 prezentacje, warsztaty, wystąpienie specjalne, analiza konkretnych przypadków. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa stoisk.

Jubileusze, nagrody

Z okazji 25-lecia istnienia Jastrzębskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji S.A., prezes Tadeusz Pilarski odebrał uroczyste gratulacje, zaś wszyscy uczestnicy konferencji zostali poczęstowani urodzinowym tortem. Drugiego dnia wręczona została nagroda „Przyjaciel Redakcji”, przyznawana przez Wydawnictwo BMP. Otrzymała ją dr inż. Ewelina Kilian-Błażejewska.

Tematyka

Poruszana tematyka skupiała się wokół konkretnych problemów i wyzwań, przed jakimi stoi branża WOD-KAN. Dostarczyła też wiele informacji na temat praktycznych rozwiązań, z powodzeniem stosowanych tak w Polsce, jak i w Europie. Tematyka budziła spore zainteresowanie uczestników, którzy zabierali głos podczas prezentacji, zadając prowadzącym pytania lub też wymieniając się swoimi uwagami i doświadczeniami. Wiele z tych rozmów przenosiło się w kuluary, na firmowe stoiska towarzyszące konferencji.

Organizator, Gospodarz, Partnerzy, Patroni

Organizatorem konferencji było Wydawnictwo BMP. Rolę Honorowego Gospodarza pełnił Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. Partnerzy branżowi: Wodociągi Jaworzno, Katowickie Wodociągi S.A., Saur Neptun Gdańsk. Patroni merytoryczni: Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe”, Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe”, Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego. Konferencja odbyła się w niach 9-10 kwietnia 2019 r. w Wiśle, w hotelu Stok.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ