Partner serwisu
30 listopada 2018

9-10 kwietnia o awariach, monitoringu, budowie i modernizacji sieci wod-kan w Wiśle

Kategoria: X Konferencja Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN

Tym razem AZUR będzie w Stoku!  

Tym razem w hotelu Stok w Wiśle Jawornik, a nie jak do tej pory w Szczyrku. Startujemy już 9 kwietnia. Jak zwykle podczas dwóch dni postaramy się stworzyć wspólnie z Wami szczególną atmosferę podczas X Konferencji Naukowo-Technicznej Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN. My używamy skrótu AZUR, który część z Was pewnie już poznała.

9-10 kwietnia o awariach, monitoringu, budowie i modernizacji sieci wod-kan w Wiśle

W budowie i w modernizacji

… czyli o rozwoju sieci wod-kan.  O krajowych i zagranicznych rozwiązaniach związanych z budową i modernizacją sieci. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, jak sfinansować inwestycje rozbudowy sieci?

Sieć w sieci

… czyli o rozwiązaniach informatycznych w wod-kanie. O nowoczesnych technikach pomiarów w kanalizacji, systemach zarządzania siecią, diagnostyce, regulacjach i monitoringu. Jak wspomóc te wszystkie procesy, wykorzystując najnowsze rozwiązania, opowiedzą przedstawiciele zakładów wod-kan oraz dostawcy rozwiązań.

W eksploatacji

… czyli sieci wodociągowe i kanalizacyjne na co dzień. O dobrych praktykach i bieżącej konserwacji sieci, poprawie wydajności infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i najnowszych technologiach w sieciach, instalacjach wodociągowych i kanalizacyjnych. Porozmawiamy również o monitoringu odorów i czyszczeniu kanalizacji sanitarnej.

W awarii

…czyli o ich przyczynach, zapobieganiu i usuwaniu. Jak w praktyce zapobiegać awariom, ich przyczynom i usuwać skutki? Przedstawimy sprzęt do wykonywania prac remontowych i przeanalizujemy metody wymiany awaryjnych odcinków sieci i niedrożnych przyłączy kanalizacyjnych.

Pod kontrolą

...czyli jakość, bezpieczeństwo i ograniczenie strat. Kontrolowanie jakości odbieranych ścieków. Straty wody i metody ich ograniczania, jak sobie z tym radzimy? Jak ważna jest lokalizacja infrastruktury podziemnej i systemy jej monitoringu?

Prezentacja rozwiązań, urządzeń i maszyn

Podczas konferencji wystawcy zaprezentują swoje rozwiązania w formie dynamicznej ,pokazując urządzenia podczas pracy, jak również na wystawie statycznej - na stoiskach.

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ