Partner serwisu
07 stycznia 2019

dr. inż Karolina Skalska-Józefowicz, Manager Ekspert KPMG Advisory Sp. z o.o. Sp.k.

Kategoria: V Konferencja Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

Doktor inżynier w zakresie inżynierii środowiska.  Posiada ponad 18-letnie doświadczenie zawodowe, w tym przede wszystkim w branży wodno-ściekowej oraz procesach inwestycyjnych.

W latach 1999-2005 była zaangażowana w projektowanie najważniejszych obiektów gospodarki ściekowej w Polsce (np. oczyszczalnia ścieków Kraków Płaszów, oczyszczalnia ścieków „Kapuściska w Bydgoszczy”). W latach 2005-2009 odpowiadała m.in. za rozruch i zakończenie kontraktu na projekt i budowę oczyszczalni ścieków „Południe” w Warszawie. Była również zaangażowana w tworzenie założeń do modernizacji i rozbudowy oczyszczalni ścieków w „Pruszkowie” oraz w rozbudowę i modernizację oczyszczalni ścieków ”Czajka” w Warszawie. W latach 2009-2012 prowadziła kontrakt budowlany na modernizację oczyszczalni ścieków „Klimzowiec” w Chorzowie.

Od roku 2013 pracuje w doradztwie biznesowym, gdzie realizuje m.in projekty związane z gospodarką wodno-ściekową, procesami inwestycyjnymi oraz gospodarką odpadową. Autorka wielu opracowań i artykułów związanych z gospodarką odpadami i gospodarką wodno-ściekową.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ