Partner serwisu
12 października 2018

Paweł Senderek, Wiceprezes Zarządu MPWiK S.A. w Krakowie

Kategoria: XXI Kongres WOD-KAN-EKO

Związany z Wodociągami Miasta Krakowa od roku 1999. Pracę w Spółce rozpoczął na stanowisku Kierownika Działu Przetargów i Umów, a następnie zdobywał doświadczenie pełniąc m.in. funkcje: Głównego Specjalisty – Pełnomocnika Prezesa ds. Udzielania Zamówień i Przygotowania Inwestycji, Zastępcy Dyrektora ds. Inwestycji i Rozwoju, Zastępcy Dyrektora ds. Inwestycji i Funduszy Europejskich, p.o. Dyrektora ds. Techniczno-Inwestycyjnych.

Paweł Senderek, Wiceprezes Zarządu MPWiK S.A. w Krakowie

Przed powołaniem na Wiceprezesa Zarządu pracował na stanowisku Dyrektora Technicznego. Od 14.09.2004 roku był również Prokurentem samoistnym MPWiK S.A.

Paweł Senderek jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W trakcie ponad dwudziestoletniej pracy zawodowej nabył i ugruntował wiedzę oraz doświadczenie w obszarach: funkcjonowania spółki prawa handlowego i zarządzania firmą, współpracy pomiędzy Spółką i otoczeniem rynkowym, procesów przygotowania i udzielania zamówień publicznych. Posiada również praktyczne umiejętności w zakresie planowania i realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych, organizacji procesu technicznego, negocjacji oraz rozwiązywania sporów gospodarczych, wielokrotnie reprezentował Wodociąg Miasta Krakowa w postępowaniach arbitrażowych oraz mediacyjnych, w tym przed Sądem Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. Współuczestniczył także w efektywnym pozyskiwaniu środków z funduszy europejskich oraz innych źródeł zewnętrznych, zwłaszcza funduszy ekologicznych, uzyskał niezbędną kwalifikację i pełnił wielokrotnie funkcję Pełnomocnika ds. realizacji projektu – Measure Authorising Officer.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ