Partner serwisu
08 listopada 2017

Klucz Sukcesu dla Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie

Kategoria: XX Kongres WOD-KAN-EKO w Kielcach

Kluczem Sukcesu, podczas XX Kongresu WOD-KAN-EKO, została wyróżniona Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie. Nagroda została przyznana w uznaniu za 25-letnią działalność na rzecz rozwoju i integracji branży wod-kan w Polsce.

Klucz Sukcesu dla Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie

Wyróżnienie w imieniu Izby odbrał Tadeusz Rzepecki, Przewodniczący Rady Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie a laudację (którą można przeczytać poniżej) wygłosił prof. Andrzej Kuliczkowski.

LAUDACJA

Na wniosek spółki BMP, wydawcy magazynu „Kierunek WOD-KAN” Kapituła podjęła decyzję o przyznaniu „Klucza Sukcesu” nie – jak dotąd – osobie czy spółce, a organizacji, o której chciałbym wygłosić kilka słów.

Stowarzyszenie, które dziś zrzesza 480 członków, od lat aktywnie przedstawia stanowisko przedsiębiorstw wodno- kanalizacyjnych. Tych małych, średnich oraz dużych. Nie zapomina także o gminach realizujących zadania w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.

Jego przedstawiciele i eksperci na bieżąco interpretują i oceniają obowiązujące przepisy, monitorują propozycje zmian, uczestniczą w tworzeniu prawa dotyczącego branży i wprowadzaniu rozwiązań usprawniających jej funkcjonowanie.

W ostatnim czasie nie było chyba drugiego tak wyraźnego głosu, który tak mocno zabiegałby o stworzenie dogodnych warunków dla funkcjonowania branży. Przedstawiciele stowarzyszenia prezentowali uwagi merytoryczne do zapisów nowego Prawa wodnego, a także apelowali o ich rozpatrzenie.

Zapewne wszyscy się już domyślają, że „Klucz Sukcesu” trafi dziś do Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie, obchodzącej 25 lecie istnienia.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ