Partner serwisu
02 sierpnia 2023

Paweł Sikorski weźmie udział w debacie

Kategoria: XXVI Kongres WOD-KAN-EKO

Paweł Sikorski, Prezes Izby Gospodarczej ,,Wodociągi Polskie" potwierdził swój udział w debacie ,,Na niespokojnych wodach. Wodkanowy rollercoaster – aktualne wyzwania branży". Debata odbędzie się pierwszego dnia XXVI Kongresu WOD-KAN-EKO w Łodzi (14-16 listopada 2023 r.). Moderatorem dyskusji będzie Jędrzej Bujny.

Paweł Sikorski - absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, od 2014 roku posiada tytuł zawodowy adwokata, jest wpisany na listę adwokatów w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bydgoszczy.

Od 2008 roku mec. Paweł Sikorski jest stałym współpracownikiem Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”. Na przestrzeni trzynastu lat pracy, jako ekspert IGWP, brał udział w pracach legislacyjnych inicjowanych przez IGWP, uczestniczył i był umocowany do samodzielnego reprezentowania Izby m.in. w posiedzeniach komisji sejmowych i senackich, w spotkaniach roboczych z parlamentarzystami, przedstawicielami ministerstw, w spotkaniach z przedstawicielami instytucji rządowych i samorządowych, w tym Ministerstwa Infrastruktury, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwa Środowiska, Związku Miast Polskich. Jest również członkiem Rady Krajowej Izby Gospodarczej, reprezentując IGWP.  Współtworzył i opiniował akty prawne oraz dokumenty przesyłane do konsultacji przez European Federation of National Associations of Water Services (EurEau).

W ramach obsługi prawnej Izby doradzał również Członkom Izby - przedsiębiorstwom wodociągowo-kanalizacyjnym; był współautorem wielu opinii prawnych oraz autorem publikacji w branżowych czasopismach.
Mec. Paweł Sikorski był od 2008 roku współorganizatorem wszystkich najważniejszych wydarzeń organizowanych przez IGWP: konferencji, kongresów, spotkań branżowych
i wyjazdów technicznych. Aktywnie uczestniczył w organizacji Targów WOD-KAN, pełniąc również funkcję koordynatora organizacji Targów WOD-KAN.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ