Partner serwisu
23 czerwca 2022

Jest co świętować - 30. rocznica powstania MZWiK w Myślenicach

Kategoria: Aktualności

27 maja 2022 r. Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Myślenicach świętowało 30. rocznicę swojego powstania oraz 130. rocznicę budowy pierwszego wodociągu w Myślenicach.

Jest co świętować - 30. rocznica powstania MZWiK w Myślenicach

W trakcie uroczystości, w swoim przemówieniu Prezes Zarządu MZWiK Sp. z o.o. w Myślenicach Katarzyna Burda nawiązała do historii Zakładu oraz podziękowała pracownikom za ich oddaną pracę na rzecz lokalnej społeczności. Głos zabrał także Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, który podsumował działalność Spółki oraz przytoczył inwestycje realizowane we współpracy z Gminą Myślenice. Wiele ciepłych słów usłyszeliśmy również od Pana Władysława Kurowskiego, Pana Kazimierza Koprowskiego, Pana Krzysztofa Dąbrowskiego oraz ks. Zdzisława Balona. O planach rozbudowy Oczyszczalni Ścieków w Myślenicach opowiadał właściciel firmy przygotowującej projekt modernizacji – Pan Mirosław Bździak. Mieliśmy również okazję przybliżyć sobie historię myślenickich wodociągów, która przedstawiona została w krótkim filmie. 

W czasie tego niezwykłego święta Prezes Zarządu MZWiK Sp. z o.o. w Myślenicach oraz Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice uhonorowali medalami zasługi pracowników Spółki, którzy przepracowali na rzecz Zakładu ponad 35 lat. Gospodarze wydarzenia wręczyli również pamiątkowe statuetki.

 

źródło: MZWiK Myślenice
fot. MZWiK Myślenice
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ