Partner serwisu
01 czerwca 2022

Zostaw swój ślad na Wodo-Trendach 2022

Kategoria: Aktualności

Po przerwie wywołanej pandemią Covid -19 wracamy z kolejną edycją konferencji Wodo Trendy. Konferencją ciepło przyjętą przez branżę wod-kan, bowiem organizowaną przez wodociągowców dla wodociągowców. Podobnie jak we wcześniejszych latach, głównym organizatorem tego branżowego spotkania jest Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego.

Zostaw swój ślad na Wodo-Trendach 2022

Merytorycznie program opracowany został opracowany przez specjalistów z Wodociągów Jaworzno. A z prezentacjami wystąpią m.in.: dr inż. Edyta Kudlek z Politechniki Śląskiej, dr Karolina Wojtasik z Uniwersytetu Śląskiego oraz prof. dr hab. Inż. Andrzej Witkowski z Uniwersytetu Śląskiego.

Podobnie jak we wcześniejszych edycjach, tak i w tym roku za cel wydarzenia obrano integrację środowiska, dyskusję na tematy najbardziej istotne oraz aktualne i dotykające branżę. Nie zabraknie więc tematów poświęconych budowaniu bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej, tematów związanych ze „śladem wodnym” oraz z deficytem i zanieczyszczeniem wody.

Wśród gości znajdzie się konstruktor systemów produkujących wodę wysokoozonowaną nie tylko dla branży wodociągowej oraz osoby, którym bliska sercu jest filozofia „zero waste” w domowej kuchni i szafie. Jednym słowem część oficjalna konferencji zostanie zakończona smacznie i stylowo - warsztatami w całości poświęconymi praktycznym rozwiązaniom jak oszczędzać wodę i pieniądze poprzez racjonalne planowanie domowych zakupów.

Patronat: Stowarzyszenie Hydrogeologów Polskich i Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął kierunekWODKAN.pl.

Konferencja Wodo-Trendy 2022

Tytuł: Współczesne zagrożenia środowiska w wodzie

Data: 09-10 czerwca 2022 r.

Miejsce: Hotel Belweder w Ustroniu

Więcej informacji: www.wodo-trendy.pl

źródło: inf. prasowa
fot. inf. prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ