Partner serwisu
31 maja 2022

Wodociągi miasta Krakowa nagrodzone za działanie na rzecz społeczności lokalnej

Kategoria: Aktualności

27 maja zostały rozdane Nagrody im. Józefa Dietla. Wśród laureatów, tej cennej krakowskiej nagrody znalazły się Wodociągi Miasta Krakowa S.A., docenione za wybitne osiągnięcia i działalność na rzecz społeczności lokalnej, samorządu terytorialnego i rozwoju regionalnego.

Wodociągi miasta Krakowa nagrodzone za działanie na rzecz społeczności lokalnej

Nagroda im. Józefa Dietla jest przyznawana od 2008 r. Jej celem jest uhonorowanie osób fizycznych i instytucji działających na rzecz dobra wspólnego, miasta Krakowa i Małopolski oraz osób wyróżniających się postawami patriotycznymi i obywatelskimi. Laureaci otrzymują statuetkę z podobizną Józefa Dietla oraz Dyplom Honorowy Nagrody, który jest przyznany w trzech kategoriach dla: organizacji pozarządowej, przedsiębiorcy lub instytucji państwowej lub samorządowej.

W tym roku w kategorii firma uhonorowane zostały Wodociągi Miasta Krakowa S.A. za wybitne osiągnięcia i działalność na rzecz społeczności lokalnej, samorządu terytorialnego i rozwoju regionalnego. Doceniono dbałość o jakość i komfort życia mieszkańców Krakowa, a także ciągły rozwój, nieustające rozbudowy i modernizacje krakowskiej infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej, a także działania na rzecz ekologii. Dyplom Honorowy Nagrody im. Józefa Dietla odebrała Wanda Słobodzian – Członek Zarządu Wodociągów Miasta Krakowa S.A.  

źródło: Wodociągi Miasta Krakowa S.A.
fot. Wodociągi Miasta Krakowa S.A.
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ