Partner serwisu
22 lipca 2021

Wystawa pokazowa urządzeń Endress+Hauser

Kategoria: XII Konferencja Awarie Monitoring Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN

Podczas I dnia Konferencji Naukowo-Technicznej Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN do dyspozycji uczestników zostanie oddany Showtruck Endress+Hauser, nowoczesne mobilne centrum szkoleniowe z ponad 180 urządzeniami pomiarowymi o różnym stopniu zaawansowania.

Wystawa pokazowa urządzeń Endress+Hauser

Na pokładzie Showtrucka uczestnicy wydarzenia dowiedzą się wszystkiego na temat sposobu działania czujników i urządzeń pomiarowych Endress+Hauser, a także ich zastosowania w przemyśle, w tym w branży wod-kan. Eksperci firmy będą dostępni dla klientów w Showtrucku przez cały pierwszy dzień konferencji.

– Showtruck daje nam unikatową możliwość przekazywania wiedzy z użyciem dokładnie tych samych urządzeń pomiarowych jak te spotykane na instalacjach. Bardzo szybko możemy więc przejść od teorii do praktyki. Dzięki niemu to sala szkoleniowa przyjeżdża do klienta, a nie klient na szkolenie. Naszą przewagą jest też możliwość organizowania spotkań w mniejszym gronie – mówi Mariusz Szwagrzyk, Dyrektor Marketingu w Endress+Hauser Polska.

Wystawa pokazowa będzie uzupełnieniem udziału Endress+Hauser w wydarzeniu. Wykład pt. „Pełna kontrola nad siecią wod-kan dzięki rozwiązaniom Endress+Hauser” I dnia konferencji poprowadzi Łukasz Dumas, Regional Sales Engineer, przez wiele lat związany z branżą wod-kan. Zapraszamy o godz. 13.45.

Więcej informacji: www.showtruck.pl

 

O Endress+Hauser
Endress+Hauser to światowy lider w obszarze aparatury pomiarowej, usług i rozwiązań automatyki przemysłowej. Firma produkuje układy do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury, analizy cieczy i gazów oraz rejestracji danych. Optymalizuje również procesy produkcyjne pod kątem wzrostu wydajności, bezpieczeństwa i redukcji wpływu na środowisko. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu tworzy przyrządy pomiarowe dedykowane do potrzeb przemysłu chemicznego, spożywczego, farmacji, biotechnologii, energetyki, metalurgii, papiernictwa, górnictwa i przetwórstwa kruszyw, gazu i ropy naftowej oraz gospodarki wodno-ściekowej.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ