Partner serwisu
12 maja 2021

Sosnowieckie Wodociągi: Złap pisaka, zaprojektuj pluszaka

Kategoria: Aktualności

Konkurs na zaprojektowanie maskotki Sosnowieckich Wodociągów trwa do 15 maja, ale już teraz można podziwiać nadesłane prace. Hyzio, Szuwarek, Zasuwek czy Wodniś... Oto wesoła gromadka, która walczy o tytuł Maskotki Sosnowieckich Wodociągów S.A. w konkursie „Złap pisaka, zaprojektuj pluszaka”.

Sosnowieckie Wodociągi: Złap pisaka, zaprojektuj pluszaka

Konkurs trwa, a hulajnoga Fiat 500 już czeka na autora najciekawszej pracy. Oryginalność i wykonanie projektów zachwyca, więc prezentujemy dotychczasowe pomysły uczniów - czytamy na stronie Sosnowieckich Wodociągów.

 

Niebanalne i kreatywne

Hyzio, Szuwarek, Zasuwek czy Wodniś... Oto wesoła gromadka, która walczy o tytuł Maskotki Sosnowieckich Wodociągów S.A. w konkursie „Złap pisaka, zaprojektuj pluszaka”. Niebanalne i kreatywne prace nadesłane przez małych artystów można podziwiwać na stronie wodociągów.

Młodzi twórcy bardzo trafnie ujęli temat konkursu, a ich prace w pełni odzwierciedlają charakter działalności przedsiębiorstwa - oceniają organizatorzy.

 

Konkurs trwa do 15 maja

Jeżeli masz pomysł na stworzenie projektu pluszowego ambasadora Sosnowieckich Wodociągów S.A. i jesteś uczniem klasy od 1 do 3 sosnowieckiej szkoły podstawowej, nadal masz szansę.

Prace należy dostarczyć do siedziby Sosnowieckich Wodociągów Spółka Akcyjna, ul. Ostrogórska 43 do dnia 15 maja 2021 roku.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia dostępne są na stronie Sosnowieckich Wodociągów.

źródło: Sosnowieckie Wodociągi
fot. Sosnowieckie Wodociągi
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ